ustawiacz wtryskarek, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena zapała+48 695952834
numer referencyjny
/232/03/2019/MG - 57263

opis stanowiska

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie? Lubisz nabywać nowe umiejętności? Aplikuj do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Poszukujemy pracowników na stanowisko ustawiacz wtryskarek.

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz!
  • terminowe wynagrodzenia + premia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta

zadania

  • ustawianie i kontrola procesu wtrysku na maszynach,reagowanie na zauważone nieprawidłowości w procesie
  • przeprowadzenie przezbrojeń i zmian form na wtryskarkach
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją form wtryskowych na maszynach
  • przygotowanie i bieżąca konserwacja form przed założeniem i po zdjęciu z maszyny
  • wspomaganie operatorów w obsłudze maszyn i urządzeń
  • czynny udział w przeprowadzaniu prób technologicznych
  • wykonywanie operacji technologicznych zgodnie z odpowiednimi zaleceniami przełożonego

oczekujemy

  • znajomość procesów obsługi maszyn z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy 3-zmianowej
  • odpowiedzialność,dokładność i zaangażowanie wykonywania powierzonych zadań

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji przez formularz