ustawiacz wtryskarek, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/230/11/2020/MK - 66607

opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i komercjalizacji na całym świecie systemów podskórnego podawania leków poszukuje kandydatów na stanowisko: ustawiacz wtryskarki.

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w systemie zmianowym poniedziałek-piątek
  • wynagrodzenie zaczynające się od 4500 netto- czyli na rękę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • benefity w postaci karty Multisport i grupowego ubezpieczenia
  • uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych

zadania

  • dokonywanie przezbrojeń wtryskarek zgodnie z planem produkcji
  • ustawianie parametrów wtryskarek, robotów oraz innych urządzeń peryferyjnych
  • diagnozowanie awarii i dbanie o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń
  • realizacja prób nowych form wtryskowych
  • ścisła współpraca z działami narzędziowni oraz utrzymania ruchu
  • prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej wtryskarek oraz form wtryskowych
  • szkolenie operatorów w zakresie obsługi wtryskarek

oczekujemy

  • wykształcenie min średnie
  • zdolność oceny wizualnej i funkcjonalnej detali niewielkich rozmiarów
  • gotowość do pracy w określonych standardach jakościowych
  • doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i ustawianiu procesu wtrysku minimum 2 lata
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy