ustawiacz/operator cnc, miszewko

lokalizacja
miszewko, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja kwiatkowska+48 785620039
numer referencyjny
/189/02/2021/PK - 68052

opis stanowiska

Rysunek techniczny nie jest Ci obcy? Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Zaaplikuj na to ogłoszenie i dołącz do grona pracowników. Dla naszego Klienta, lidera w branży produkcji elementów łączących wagony kolejowe, poszukujemy pracownika na stanowisko:

USTAWIACZ/OPERATOR CNC.

Lokalizacja: Miszewko (koło Banina)

oferujemy

  • umowa o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę w systemie równoważnym (06:00 - 18:00 i od 18:00 - 06:00)
  • wynagrodzenie 4500 brutto/miesiąc ( w zależności od doświadczenia)
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • obróbka i kontrola produktów wg aktualnych rysunków technicznych
  • dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i przygotowanie niezbędnych narzędzi oraz przedmiotów
  • obsługa codzienna oraz okresowa maszyn i urządzeń wokół swojego stanowiska

oczekujemy

  • doświadczenie jako operator CNC - minimum rok
  • umiejętności czytania rysunku technicznego - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość systemu OKUMA oraz Mozatrol
  • kultura osobista
  • dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym (06:00 - 18:00 i od 18:00 - 06:00)