web software developer, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/443/04/2018/AW - 51077

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie? Dobrze znasz język angielski? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

oferujemy

  • program mentoringowy (możesz mieć mentora lub być mentorem dla innych)
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języka angielskiego
  • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • możliwość rozwoju w kierunku full-stack developera - jeżeli chcesz

zadania

  • wzbogacanie systemu o nowe możliwości i ulepszanie już istniejących rozwiązań
  • realizacja oczekiwań klienta
  • codzienny kontakt z innymi pracownikami firmy w języku angielskim

oczekujemy

  • doświadczenia w programowaniu w języku C#
  • znajomości technologii Angular 2/4, Typescript, WebAPI lub innych frond-endowych frameworków,
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności,
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację