workday reporting analyst (rekrutacja zdalna), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina lipska+48 +48607306907
numer referencyjny
/361/06/2020/KL - 64227

opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy analityków, specjalistów systemu Workday.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z listy Fortune 500 świadcząca profesjonalne usługi i specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i inwestycjami. Działają w ponad 80 krajach na świecie, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie do stworzenia satysfakcjonujących możliwości, niesamowitych przestrzeni i zrównoważonych rozwiązań w zakresie nieruchomości dla swoich klientów i lokalnych społeczności.

oferujemy

  • elastyczny model współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia wewnętrzne, certyfikaty
  • innowacyjne projekty oparte o najnowsze technologie

zadania

  • projektowanie i techniczne dostarczanie wydajnych, globalnych raportów HR i analiz biznesowych z wykorzystaniem Workday
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie raportowania
  • ścisła współpraca z zespołem HR, IT, a także innymi działami w firmie
  • interpretacja danych oraz dostarczanie informacji i spostrzeżeń dotyczących systemu
  • wdrażanie nowych funkcjonalności i konfigurowanie nowych funkcji analitycznych
  • wspieranie zaawansowanych prac analitycznych, w tym testowanie hipotez na temat pracowników i procesów wspierających podejmowanie decyzji

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu matematyki, nauk społecznych/behawioralnych, statystyki lub informatyki
  • minimum 2+ doświadczenia w pracy z Workday (mile widziany certyfikat lub Workday Pro Reporting)
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • znajomości narzędzia do wizualizacji (preferowane Tableau)
  • doświadczenia z SQL do ekstrakcji i manipulacji danymi
  • umiejętności słuchania i komunikowania się na wszystkich poziomach w firmie
  • dbałości o szczegóły z nastawieniem na rozwiązanie problemu
  • dobrej organizacji i umiejętności ustalania priorytetów w celu ułatwienia pracy w wielu projektach
  • umiejętności wyraźnego artykułowania problemów i rozwiązań