wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia bielas+48 605124996
numer referencyjny
/104/11/2019/SB - 61368

opis stanowiska

oferujemy

- współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową

- pracę w systemie trzyzmianowym

- atrakcyjne warunki finansowe 21,62 zł/h

- premie kwartalne

- premie miesięczne frekwencyjne

- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

- możliwość rozwoju zawodowego

zadania

- realizacja procesu lakierowania komponentów wg przewidzianych metod/czasu pracy, wymaganej przez program produkcji ilości i przestrzegając specyfikacji jakościowych produktu

- lakierowanie pistoletem pneumatycznym w kabinach lakierniczych

- czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu

- wizualna kontrola jakości przeprowadzonego procesu

- dokonywanie przeglądów prewencyjnych

- dokonywanie zapisów w kartach produkcyjnych i jakościowych

oczekujemy

- gotowość do pracy na 3 zmiany

- doświadczenie w lakierowaniu natryskowym komponentów metalowych pistoletem pneumatycznym

- wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej

- wiedza z zakresu postępowania z substancjami chemicznymi (lakiery, rozpuszczalniki itp.)

- samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina

osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.