wsparcie działu marketingu, sokołów

lokalizacja
sokołów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/163/09/2020/PZ - 65451

opis stanowiska

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, lidera w branży artykułów biurowych poszukujemy:

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • wynagrodzenie 4000 brutto
  • praca od poniedziałku do piątku
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • aktualizacja bazy danych (delisty/nowości/specjalne)
  • uzupełnianie baz danych (instrukcje, certyfikaty)
  • aktualizacja zdjęć do istniejącej bazy danych
  • inne czynności zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • dobra lub bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( Windows, Excel, Word) – Excel – wyszukaj pionowo.
  • Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu zbiorem danych, doświadczenie w aktualizacji baz danych.