wsparcie magazynowe na terminalu cargo - nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

randstad, ul. puławska 182, warszawa+48 +48 603 307 100
numer referencyjny
/556/09/2018/KC - 54167

opis stanowiska

Jesteś gotowy do podjęcia pracy od zaraz, a praca na magazynie nie jest Ci obca? Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową do 28.02.2019
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-18:00 (mogą występować dyżury w sobotę i niedzielę)
  • wynagrodzenie 4000 - 4300 zł brutto
  • lokalizacja: lotnisko cargo Warszawa

zadania

  • rozładunek, załadunek, przeładunek towarów
  • przyjęcia i wydawanie towarów
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, magazynie, z wózkami widłowymi