wytaczarz cnc, mikołów

lokalizacja
mikołów, śląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,500 - 6,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

amadeusz bański+48 605262394
numer referencyjny
/171/11/2018/AB - 55031
klient
Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz doświadczenie na stanowisku wytaczarza i chcesz się rozwijać w tym kierunku. Jeżeli chcesz pracować w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Nie czekaj Aplikuj już teraz!!!! Poszukujemy wytaczarzy CNC z doświadczeniem .

Miejsce pracy Mikołów.

oferujemy

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności + premie
  • praca w systemie 3 - zmianowym

zadania

  • programowanie wytaczarek CNC zgodnie z dokumentacją techniczną
  • ustawianie maszyn oraz wprowadzanie korekt do programów
  • kontrolowanie pomiarów
  • dobieranie oraz wymiana narzędzi
  • dokonywanie przeglądów oraz utrzymywanie maszyn w czystości

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • samodzielności oraz umiejętności dokonywania kontroli jakości wykonanych elementów.
  • min. 2 lad doświadczenia w pracy z wytaczarkami CNC
  • znajomości środowiska Fanuc oraz Haidenhain
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym