z-ca kierownika produkcji, bodaczów

lokalizacja
bodaczów, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna porzak+48 501327937
numer referencyjny
/90/01/2021/KP - 67418

opis stanowiska

Wraz z jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce poszukujemy doświadczonego i gotowego na nowe wyzwania z-cy Kierownika Produkcji w dziale tłoczni, który szuka stabilnego zatrudnienia. Nie wahaj się i wyślij swoją aplikację już dziś.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Pracę w świetnej atmosferze i zespole ludzi pełnych pasji;
  • Bogaty system szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach i zdobycie specjalistycznego doświadczenia oraz praktycznej wiedzy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Bogaty Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Opiekę medyczną.

zadania

Wparcie Kierownika Działu Tłoczni/Ekstrakcji działaniami:

  • Organizacyjnymi i koordynacją pracy działu zgodnie z ustalonymi planami Zakładu;
  • Realizacją zadań produkcyjnych zgodnie z planami i harmonogramem;
  • Współpracą przy opracowywaniu planów produkcyjnych;
  • Realizacją KPI (wydajność, produktywność, jakość, BHP);
  • Kontrola i wsparcie przy niezbędnych pracach naprawczych, montażowych, kontrolnych, certyfikacyjnych i konserwacyjnych itp.;
  • Ciągłe doskonalenie procesów i technologii produkcji w celu obniżenia kosztów, zwiększenia produktywności i jakości;
  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących norm bezpieczeństwa pracy, jakości produkcji i ochrony środowiska;
  • Wsparcie w zarządzaniu podległym personelem (ok. 24 osób);
  • Planowanie harmonogramów czasu pracy w zespole;
  • Nadzór nad uprawnieniami i szkoleniami podległych pracowników;
  • Cykliczne opracowywanie raportów wyników podległego wydziału;
  • Współpraca z innymi działami Zakładu;
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację produkcji oraz redukcję kosztów

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego mile widziane aby było związane z technologią i inżynierią produkcji;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe i menadżerskie z branży przemysłu przetwórstwa spożywczego;
  • Rozwinięte umiejętności zarządzania personelem, budowanie zaangażowanych zespołów;
  • Postawa proaktywnej ukierunkowanej na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office, Access, Project, Exel, Autocad, bazy danych, programów obliczeniowych.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.