zastępca brygadzisty, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

gabriela majchrzak+48 607402900
numer referencyjny
/524/08/2019/JKrta - 60578

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w zakładzie produkcyjnym? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Znasz język angielski i lubisz się nim posługiwać? Ta oferta pracy skierowana jest do ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet premiowy
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju kariery w międzynarodowej firmie

zadania

  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi standardami pracy poprzez organizację pracy własnej oraz Pracowników Linii Produkcji
  • zapewnienie zgodności produkowanych wyrobów z przyjętymi normami
  • monitorowanie dostępności Pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem planu
  • kontrolowanie stanu wykorzystania posiadanych zasobów (materiały, urządzenia, linie)

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • wykształcenia wyższego ( mile widziane (preferowane zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • znajomość procesów produkcyjnych