zastępca głównej księgowej, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja faryno+48 691 691 861
numer referencyjny
/712/03/2021/AF - 69174

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku oraz jesteś otwarty na nowe wyzwania, serdecznie zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • program emerytalny PPK
  • świeże owoce w biurze
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • miejsce parkingowe

zadania

  • dekretacja i księgowanie dokumentów (zakupowych, sprzedażowych, bankowych i innych)
  • samodzielne prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • weryfikacja i uzgadnianie sald księgowych
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca
  • przygotowanie i weryfikacja danych do deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek od nieruchomości) i sprawozdań
  • raportowanie na potrzeby GUS oraz na potrzeby wewnętrzne
  • współpraca z audytorem
  • współpraca przy wdrożeniu nowego systemu ERP
  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne o profilu rachunkowość

oczekujemy

  • minimum 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości
  • dobra znajomość przepisów podatkowych
  • praktyczna umiejętność obsługi MS Office (bardzo dobrej znajomości programu MS Excel)
  • doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana