zlecenia trójmiasto, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

agnieszka ryba-bokkus+48 697 400 214
numer referencyjny
/302/06/2019/AR - 59046
klient
Randstad Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Zapraszamy do współpracy osoby, które są zainteresowane udziałem w zleceniach. W ciągu całego roku otrzymujemy zapotrzebowanie na różnego typu zlecenia. Jeśli nie chcesz non stop przeglądać stron w poszukiwaniu dodatkowej pracy. Zaaplikuj a my będziemy Cie informować o naszych zleceniach, a do Ciebie należeć będzie wybór czy weźmiesz w nim udział. POZNAJMY SIĘ

oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • współpracę z agencją pracy nr. 1 w Polsce i na Świecie co daje gwarancję wypłaty wynagrodzenia
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10-tego każdego miesiąca
  • informowanie o bieżących zleceniach realizowanych przez Randstad

zadania

  • inwentaryzacje
  • hosstessy
  • obsługa imprez kulturalnych
  • zlecenia sezonowe w perfumeriach
  • wykładanie towarów w nowo otwieranych sklepach i wiele innych

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • zaangażowana w wykonywanych zadaniach