złota rączka, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693 470 490
numer referencyjny
/162/03/2019/MI - 57194

opis stanowiska

Lubisz majsterkować, poprawiać, naprawiać, ulepszać ? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z branży automotiv ? Mamy dla Ciebie ciekawą pracę. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone wszystkie składki ZUS),
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • dodatkowe benefity (platforma benefitowa Randstad Plus, prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy),
  • darmowy parking samochodowy i rowerowy dla pracowników,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską
  • dofinansowanie do posiłków.

zadania

  • pomoc w utrzymaniu pracy komórek testowych zakładu,
  • wymiana żarówek, naprawa zawiasów, naprawa klamek,
  • współpraca z zespołem,
  • prowadzenie raportów z wykonanych napraw.

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dokładności, sumienności, zaangażowania,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności word i excel)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. konserwator szkolny.