O nas

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Nasze działania nie ograniczają się jednak wyłącznie do doradztwa personalnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku pracy w Polsce, realizujemy także inne, niezwykle ciekawe projekty z obszaru HR. Sprawdź jakie.

Linie biznesowe

Posiadamy wiele specjalistycznych jednostek działających w takich obszarach jak: rekrutacje stałe i tymczasowe, rekrutacje specjalistyczne, naliczanie płac, administracja kadrowa, leasing pracowniczy, praca tymczasowa w formule Inhouse oraz wsparcie procesów HR.

Randstad Award

Realizujemy największe międzynarodowe badanie poświęcone tematyce employer brandingu. Efektem jest coroczny unikalny raport, wyróżnienie Randstad Award oraz ranking najbardziej atrakcyjnych pracodawców.

Instytut Badawczy Randstad

Głównym zadaniem Instytutu jest stały monitoring czynników kształtujących rynek pracy. Badamy opinie pracodawców i pracowników na poziomie mikro- i makroekonomicznym, analizujemy ogólne wskaźniki i raporty dotyczące sytuacji gospodarczej.

Dla mediów

Osoby poszukujące informacji o działalności Randstad, jak i bieżących informacji o rynku pracy serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem PR Randstad

Dobre praktyki biznesowe Randstad

Dobre praktyki biznesowe tworzymy w oparciu o nasze kluczowe wartości którymi są: wiedza, współpraca, zaufanie, jednoczesne wspieranie interesów wszystkich zainteresowanych podmiotów oraz dążenie do doskonałości.