Zachowaj ostrożność!

Zachowaj ostrożność, jeżeli kontaktuje się z Tobą w imieniu Randstad osoba inna niż Twój opiekun, albo jeżeli dostaniesz podejrzanie wyglądającą korespondencję. Jeżeli nie jesteś pewien, czy osoba, która się z Tobą kontaktuje jest faktycznie przedstawicielem Randstad skontaktuj się z naszym najbliższym biurem.

Próby oszustw

poprzez niewłaściwe użycie marki Randstad

Bądź świadomy tego, że coraz częściej osoby niepowiązane z Randstad udają przynależność do marki Randstad. Bez naszej zgody:

  • udają rekruterów Randstad i kontaktują się z potencjalnymi kandydatami za pośrednictwem poczty e-mail, listu, telefonu, mediów społecznościowych.
  • zachęcają potencjalnych kandydatów do kontaktu poprzez umieszczanie fałszywych ogłoszeń o pracę wykorzystujących bezprawnie markę Randstad.

Oszuści zwracają się do swoich "potencjalnych ofiar" i proszą ich o podanie danych osobowych, a także dokonania płatności. Pamiętaj o tym, że żadna z marek Randstad nigdy nie prosi kandydatów biorących udział w procesie rekrutacyjnym o płatność lub o sporządzenie kopii karty kredytowej lub debetowej.

Jeśli dowiesz się o podobnym nadużyciu dotyczącym marki Randstad, a w szczególności o próbach oszustwa, zgłoś się do nas najszybciej, jak to możliwe.