agencja pracy randstad - o nas

randstad

w Polsce

był rok 1994 – Polska rozpoczęła starania o wejście do Unii Europejskiej, Edyta Górniak święciła tryumfy na festiwalu Eurowizji, a w Warszawie młody emigrant z USA – Ari Hecht rozpoczął działalność TempService – pierwszej polskiej firmy, świadczącej usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Początki nie były łatwe – usługi tego typu nie były znane polskim przedsiębiorcom a zagraniczni inwestorzy nie byli jeszcze tak skłonni do inwestycji w kraju, który dopiero od pięciu lat budował gospodarkę rynkową.

Jednak dzisiaj, po ponad 20 latach działania, randstad jest jednym z dwóch głównych liderów branży HR w Polsce.

obietnica naszej marki

z naszą strategią tech&touch wyruszyliśmy w podróż ku przyszłości. Cel, który nam
przyświeca, to umocnienie randstad w roli
wiodącej firmy w branży, w nadchodzących latach.

przeczytaj więcej

nasze specjalizacje

działamy poprzez wyspecjalizowane linie biznesowe, dedykowane do realizacji określonego typu projektów.

przeczytaj więcej

kształtujemy rynek pracy

misją randstad jest kształtowanie rynku pracy. Codziennie wspieramy setki osób w poszukiwaniu ich wymarzonego miejsca pracy.

dowiedz się więcej

jak pracujemy

pracodawcom zapewniamy dotarcie do najlepszych pracowników, którzy dzięki swoim kwalifikacjom potrafią skutecznie osiągać zakładane rezultaty biznesowe.

Funkcjonując w specyficznym miejscu na rynku pracy: pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, działamy równocześnie na rzecz każdego z podmiotów wspierając je poprzez dzielenie się  wiedzą i doświadczeniem.

randstad społecznie odpowiedzialny

VSO

praca, która pomaga w tworzeniu lepszej przyszłości, jest jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka a tym samym ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania społeczeństw. 

dowiedz się więcej

polskie forum HR

randstad jest współzałożycielem i członkiem Polskiego Forum HR - zrzeszenia najbardziej renomowanych agencji zatrudnienia, działających zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

więcej informacji o PFHR

napędzanie innowacji w technologiach dla HR na świecie

RIF to strategiczny korporacyjny fundusz Randstad typu venture capital, który ma napędzać innowacje i wspierać nasze ambicje, aby zostać liderem w swojej dziedzinie. 

dowiedz się więcej