agencja pracy randstad - o nas

randstad

w Polsce

był rok 1994 – Polska rozpoczęła starania o wejście do Unii Europejskiej, Edyta Górniak święciła tryumfy na festiwalu Eurowizji, a w Warszawie młody emigrant z USA – Ari Hecht rozpoczął działalność TempService – pierwszej polskiej firmy, świadczącej usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Początki nie były łatwe – usługi tego typu nie były znane polskim przedsiębiorcom a zagraniczni inwestorzy nie byli jeszcze tak skłonni do inwestycji w kraju, który dopiero od pięciu lat budował gospodarkę rynkową.

Jednak dzisiaj, po ponad 20 latach działania, randstad jest liderem branży HR w Polsce.

randstad

na świecie

Randstad jest globalnym liderem branży HR specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Wspieramy ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi. Nasze podejście nazywamy human forward.

Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych, dostarczamy także specjalistów zatrudnianych na stałe. Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych oraz outplacement. Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży. W 2017 roku w 4 858 oddziałach zatrudnionych było 38 331 pracowników, zaś dochód firmy wynosił 23,3 miliardów euro, co w listopadzie 2018 roku dało nam miejsce na podium i tytuł lidera wśród firm z branży HR.

Randstad powstał w 1960 roku, centrala znajduje się w Diemen w Holandii. Randstad N.V. jest notowany na giełdzie NYSE Euronext Amsterdam. Więcej informacji: https://www.randstad.com.

obietnica naszej marki

przeczytaj więcej

nasze specjalizacje

działamy poprzez wyspecjalizowane linie biznesowe, dedykowane do realizacji określonego typu projektów.

przeczytaj więcej

jak pracujemy

pracodawcom zapewniamy dotarcie do najlepszych pracowników, którzy dzięki swoim kwalifikacjom potrafią skutecznie osiągać zakładane rezultaty biznesowe.

Funkcjonując w specyficznym miejscu na rynku pracy: pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, działamy równocześnie na rzecz każdego z podmiotów wspierając je poprzez dzielenie się  wiedzą i doświadczeniem.

randstad społecznie odpowiedzialny

VSO

praca, która pomaga w tworzeniu lepszej przyszłości, jest jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka a tym samym ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania społeczeństw. 

dowiedz się więcej

polskie forum HR

randstad jest współzałożycielem i członkiem Polskiego Forum HR - zrzeszenia najbardziej renomowanych agencji zatrudnienia, działających zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

więcej informacji o PFHR

sztuczna inteligencja (AI)

zasady określają nasze zaangażowanie w odpowiedzialne korzystanie z AI. Uzupełniają wartości i zasady biznesowe Randstad. Widzimy je jako wspólną podstawę dla naszej firmy i wszystkich naszych interesariuszy, gdy poruszamy się po szybko rozwijającym się świecie sztucznej inteligencji. .

Zasady AI

napędzanie innowacji w technologiach dla HR na świecie

RIF to strategiczny korporacyjny fundusz Randstad typu venture capital, który ma napędzać innowacje i wspierać nasze ambicje, aby zostać liderem w swojej dziedzinie. 

dowiedz się więcej