poznaj nas randstad.

obietnica naszej marki

z naszą strategią tech&touch wyruszyliśmy w podróż ku przyszłości. Cel, który nam
przyświeca, to umocnienie randstad w roli
wiodącej firmy w branży, w nadchodzących latach.

przeczytaj więcej

randstad

w Polsce

był rok 1994 – Polska rozpoczęła starania o wejście do Unii Europejskiej, Edyta Górniak święciła tryumfy na festiwalu Eurowizji, a w Warszawie młody emigrant z USA – Ari Hecht rozpoczął działalność TempService – pierwszej polskiej firmy, świadczącej usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Początki nie były łatwe – usługi tego typu nie były znane polskim przedsiębiorcom a zagraniczni inwestorzy nie byli jeszcze tak skłonni do inwestycji w kraju, który dopiero od pięciu lat budował gospodarkę rynkową.

Jednak dzisiaj, po ponad 20 latach działania, randstad jest jednym z dwóch głównych liderów branży HR w Polsce.

nasze specjalizacje

działamy poprzez wyspecjalizowane linie biznesowe, dedykowane do realizacji określonego typu projektów.

przeczytaj więcej

kształtujemy rynek pracy

misją randstad jest kształtowanie rynku pracy. Codziennie wspieramy setki osób w poszukiwaniu ich wymarzonego miejsca pracy.

dowiedz się więcej

jak pracujemy

pracodawcom zapewniamy dotarcie do najlepszych pracowników, którzy dzięki swoim kwalifikacjom potrafią skutecznie osiągać zakładane rezultaty biznesowe.

Funkcjonując w specyficznym miejscu na rynku pracy: pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, działamy równocześnie na rzecz każdego z podmiotów wspierając je poprzez dzielenie się  wiedzą i doświadczeniem.

randstad społecznie odpowiedzialny

VSO

praca, która pomaga w tworzeniu lepszej przyszłości, jest jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka a tym samym ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania społeczeństw. 

dowiedz się więcej

polskie forum HR

randstad jest współzałożycielem i członkiem Polskiego Forum HR - zrzeszenia najbardziej renomowanych agencji zatrudnienia, działających zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

więcej informacji o PFHR

napędzanie innowacji w technologiach dla HR na świecie

RIF to strategiczny korporacyjny fundusz Randstad typu venture capital, który ma napędzać innowacje i wspierać nasze ambicje, aby zostać liderem w swojej dziedzinie. 

dowiedz się więcej