wypełnij formularz

*Wyrażam zgodę Randstad Polska Sp. z o.o. na opcjonalnie
Wyrażam zgodę Randstad Polska Sp. z o.o. na:
Wyrażam zgodę Randstad Polska Sp. z o.o. na: opcjonalnie

Administratorem podanych przez ciebie danych osobowych jest randstad polska sp. z o.o., z siedzibą w warszawie (02-305) przy al. jerozolimskich 134, zwana dalej „administratorem” lub „spółką”.

twoje dane osobowe zbierane są w celach przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia cię do skorzystania z naszych produktów lub usług oraz przeprowadzenia badań satysfakcji klienta. masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. w celu realizacji jednego ze swoich praw, wyślij e-mail na adres: dpo@randstad.pl podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkować będzie brakiem otrzymywania treści handlowych. więcej informacji: https://www.randstad.pl/polityka-prywatnosci/

General

Informacje dotyczące aktualnych ofert pracy

oferty pracy

napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134. W przypadku wyrażenia zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wskazanym w poniższych klauzulach. W przypadku każdej z poniżej udzielonych zgód, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu określonego w danej klauzuli. W przypadku wyrażenia zgody na udział w procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. 

Wyrażona przez Pana/Panią zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w niżej wskazanych celach, należy kierować na adres mailowy dpo@randstad.pl lub do najbliższego biura Randstad Polska.