rekrutacja nasze specjalizacje

naszym zdaniem

każdy jest w czymś dobry

wierzymy, że każdy jest w czymś dobry, dlatego nasze działania dzielimy na wiele specjalizacji. Zaś dzięki naszym najlepszym specjalistom wiemy, co aktualnie jest atrakcyjne na rynku pracy. Znajdź swoją dziedzinę, a my pomożemy Ci przejść przez pełen proces poszukiwań i wyboru oferty pracy.

praca fizyczna

najbardziej ze wszystkich umiejętności doceniamy czysty ludzki wysiłek. Uświadamia nam on, ile tak naprawdę siły ma w sobie człowiek.

dowiedz się więcej

inżynieria i produkcja

coraz szybsze zmiany w dziedzinach inżynierii i produkcji śledzimy na bieżąco, dlatego wiemy, co cenią sobie pracodawcy i w jakim kierunku możesz się rozwijać. I to niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia.

dowiedz się więcej

finanse i księgowość

jeśli poruszałeś się lub chcesz się poruszać w świecie finansów, podpowiemy Ci, co może być aktualnie atrakcyjne w oczach pracodawcy i wyróżni Cię z tłumu. Zobacz, kogo teraz poszukują nasi klienci.

dowiedz się więcej

HR, kadry i płace

współpraca z ludźmi i zarządzanie finansami to Twoje mocne strony? Wiemy, kogo poszukują nasi klienci na takie stanowiska, jak menedżer działu HR, specjalista ds. rekrutacji czy asystent działu kadr i płac.

dowiedz się więcej
oferty pracy randstad administracja biurowa

administracja biurowa

jeśli lubisz kontakt z ludźmi czy organizację spraw firmy i biura, to Twoje miejsce jest tutaj. Zobacz, co aktualnie mamy dla Ciebie przygotowane.

dowiedz się więcej

IT i telekomunikacja

potrafisz władać takimi językami jak .NET czy Java? Świetnie – wiemy, z którym z naszych klientów na pewno się dogadasz. A jeśli wolisz środowisko urządzeń mobilnych, znajdziemy Ci miejsce pracy, w którym rozwiniesz swój prawdziwy potencjał.

dowiedz się więcej

specjaliści

pokaż nam swoją charyzmę i umiejętności interpersonalne, a znajdziemy zespół idealnie dopasowany do Ciebie. Tak łatwiej będzie Wam wspólnie osiągnąć wyznaczone cele. Gotowy na nowe wyzwania?

dowiedz się więcej

logistyka

jeśli wiesz, co, gdzie, dokąd, czym i za ile, to my wiemy, kto ma dla Ciebie stanowisko. Z logistyką łączą nas efektywne rozwiązania, dzięki którym ludzki potencjał nie jest marnowany.

dowiedz się więcej

obsługa klienta

wparcie klienta wymaga otwartości i empatii. Jeśli jeszcze tego nie masz, a lubisz kontakt z ludźmi, podpowiemy Ci, jak możesz się rozwinąć. A przede wszystkim gdzie.

dowiedz się więcej

praca za granicą

praca za granicą niesie ze sobą wiele wyrzeczeń i poświęceń oraz dawkę niepewności. Współpracujemy z wieloma klientami zagranicznymi, którzy doceniają potencjał polskich pracowników, i tak, jak my chcą rozwijać ich naturalne umiejętności.

dowiedz się więcej

sprzedaż i marketing

kreowanie wizerunku marki i jej efektywna sprzedaż to trudne i odpowiedzialne zadania. Zmierz się z nimi w pracy, która będzie dopasowana do Twojego doświadczenia i umiejętności.

dowiedz się więcej

praca w Amazon

pracuj z nami w największym magazynie wysyłkowym na świecie!

dowiedz się więcej