Twój kandydat jest u nas.

skontaktuj się z nami

praca fizyczna

naszym zdaniem w pracy fizycznej liczy się nie tylko siła, ale także doświadczenie, nabyte umiejętności, a nawet zdolności interpersonalne.

praca za granicą

jeśli poszukujesz pracowników do pracy za granicą, znajdziemy dla Ciebie najlepszych specjalistów i najbardziej doświadczonych Kandydatów.

administracja biurowa

sprawna administracja biurowa to podstawa dobrze działającej firmy. Potrzebujesz więc Kandydatów, którzy dobrą organizację pracy łączą z otwartością na drugiego człowieka.

finanse i księgowość

w świecie finansów mimo lawiny cyfr nigdy nie tarcimy z oczu człowieka. Dlatego zwracamy uwagę nie tylko na doświadczenie, ale i osobowość Kandydatów. Lepiej dopasowane osoby zapewniają lepsze wyniki.

HR, kadry i płace

firma ma taki potencjał, jaki uda się jej odkryć w swoich pracownikach. A przecież każdy ma coś do zaoferowania. Dlatego pomożemy Ci dobrze zarządzać zespołem i jego potencjałem.

inżynieria i produkcja

dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie wybrać odpowiednich kandydatów na specjalistyczne stanowiska. W końcu w inżynierii i produkcji istotna jest precyzja.

IT i telekomunikacja

szukasz doświadczonych developerów .NET czy Java, programistów albo testerów aplikacji mobilnych? Między Wami powinno kliknąć, dlatego wybraliśmy dla Ciebie najfajniejszych specjalistów.

logistyka

równie istotne jest zarządzanie firmą i jej transportem. Z naszymi kandydatami Wasza wspólna droga do celu będzie znacznie prostsza.

obsługa klienta i contact center

odpowiedni kontakt z klientem, pełen zaangażowania i empatii, jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Potrafimy tak dopasować Kandydatów, by budowali zaufanie u Twoich klientów.

SSC/BPO

zatrudniamy profesjonalistów do centrów nowoczesnych usług biznesowych.

dowiedz się więcej

sprzedaż i marketing

sprawna sprzedaż i mądry marketing nakręcają Twoją firmę, ale tak naprawdę robią to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Poznaj Twoich przyszłych pracowników.