randstad plus żyjesz nie tylko pracą

czym jest pakiet randstad plus?

w pakiecie:

nie samą pracą człowiek żyje, dlatego powinna ona dawać naszym pracownikom nie tylko satysfakcję zawodową, ale również podnosić jakość i komfort ich życia. Oferujemy więc pakiet randstad plus - program benefitów, z którego może skorzystać każdy pracownik tymczasowy zatrudniony przez randstad polska. W pakiecie:

opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

1000 placówek medycznych w całej Polsce, w których do dyspozycji są interniści oraz lekarze 6 najbardziej popularnych specjalizacji w przystępnych cenowo pakietach.

dodatkowe zniżki

  • atrakcyjne ceny biletów do kina, teatru oraz na inne wydarzenia kulturalne

  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach czy  kawiarniach

  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

karta sportowa – pracuj, ale nad formą

karta sportowa obejmująca ponad 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski z możliwością skorzystania z siłowni, basenu czy fitnessu.

jak skorzystać z pakietu randstad plus?

pakiet randstad plus jest przeznaczony dla pracowników tymczasowych randstad. By skorzystać z pakietu randstad plus, należy podpisać dostępną u każdego konsultanta zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrować się na platformie benefitowej. 

Rozliczenie następuje poprzez potrącenie kwoty netto z pensji, na co również potrzebujemy zgody potencjalnego pracownika tymczasowego (dokument do druku dostępny na platformie, do złożenia u konsultanta do 20. każdego miesiąca).

Szczegółowe informacje jak skorzystać z programu randstad plus otrzymasz w naszych biurach.

czekamy na Ciebie, żeby pomóc Ci się rozwijać

znajdź dla siebie najlepszą ofertę pracy