ludzie z pasją

Dominika z Gdyni

Moja przygoda z siatkówką plażową trwa już 13 lat - czas, którego nie zamieniłabym na żaden inny rodzaj rozrywki! Ta ciężka praca ma jeden cel - awans do Finału Mistrzostw Polski! Do tej pory od lat osiągany :)

Klaudia z Warszawy

Pole dance to sport wyjątkowy, ale również kontrowersyjny. Nauczył mnie cierpliwości, pokory i dodał dużo pewności siebie. Czuję się silniejsza wiedząc do czego jest zdolne moje ciało i mając świadomość, że trenując mogę nauczyć się wielu różnych rzeczy.

Luiza z Wrocławia

Od ponad roku mam swój zespół soft-rockowy (Pay Your Surgeon), w którym jestem wokalistką. Śpiewam od 10 lat, gram też na pianinie. Muzyka to moja pasja, która zawsze dodaje mi energii i uwalnia stres!

Magda z Warszawy

Treningi są dla mnie niekończącą się przygodą, która pozwala zachować równowagę w życiu, ucząc cierpliwości, spontaniczności i zwykłej dziecięcej radości. Kiedy zakładam rękawice, mam poczucie, że wszystko staje się możliwe :)

Marcin z Warszawy

Biegam półmaratony i maratony. Od niedawna zacząłem bawić się w Triathlon. Zwyczajnie powiem, że lubię ten sposób uwalniania endorfin w organizmie, a jak dodamy do tego rywalizację, to ich poziom wzrasta :)

Joanna z Warszawy

Uwielbiam śpiewać, tańczyć, przebywać z ludźmi. Śpiewam w zespole Singin' Warsaw. Ta pasja sprawia że czuje się spełniona i szczęśliwa, że oprócz pracy, dzieci i domu mam coś tylko dla siebie :)

Krzysztof z Gliwic

Uwielbiam fotografię kulinarną, gotowanie i podróże. Zatem najlepsze podróże to te kulinarne! Póki co moje odkrycia jedzeniowe można śledzić na Instagramie @FoodPhotosByChris #foPhoPhoto

Mateusz z Warszawy

W tłumie, w deszczu, w palącym słońcu, skacząc, a czasem tylko wsłuchując się w delikatną feerię wibrujących dźwięków – tak spędzam każde niemal wakacje od wielu lat. Muzyczne festiwale to mój żywioł!

Bartek z Gliwic

Gdy staje na górze, czuję satysfakcję i radość. Szczęście to chwile, gdy do celu brakuje kilka czy kilkadziesiąt metrów. Góry czasem są celem, czasem odreagowaniem, czasem odskocznią. Mogę się na nie wkurzać, mogę kochać, ale żyć bez nich nie mogę.

Agnieszka z Warszawy

Od dwóch lat aktywnie działam w fundacji, która skupia się na rozwój młodych Głuchych. Prowadzę wiele spotkań, warsztaty w celu uświadomienia ludzi o życiu osób niesłyszących, kulturze języka migowego, itp.

Natalia z Gdańska

Pasja, która towarzyszy mi od dzieciństwa, to taniec. Z tanecznymi przyjaciółkami tworzymy ekipę Red Pop Dance Creator, od czasu do czasu podbijając najlepsze sceny w Polsce :). Gdy tańczysz, możesz być kimkolwiek chcesz!

Ola z Warszawy

Malowanie sprawia mi ogromną frajdę. Rozpoczęło się banalnie, kiedy namalowałam kartkę na urodziny mojej przyjaciółki. Spodobało się, a kolejni znajomi zaczęli zamawiać kartki na inne okazje. I tak postał fanpage LAURKI. 

Tomek z Pruszkowa

Gry planszowe są dla nerdów? Nic podobnego! Planszówki rozwijają zdolność strategicznego myślenia, wymagają podejmowania krótko i długofalowych decyzji, a do tego dostarczają mnóstwa zabawy. Zapraszam na blog: www.boardgamesaddiction.com

Michalina z Bytomia

"Ten kto jedynie dąży do celu, poczuje pustkę dotarłszy do kresu.
Lecz ten kto znalazł własną drogę, zawsze będzie nosił cel w sobie" - Nejc Zaplotnik