ludzie z pasją

Dominika z Gdyni

Moja przygoda z siatkówką plażową trwa już 10 lat - czas, którego nie zamieniłabym na żaden inny rodzaj rozrywki! Ta ciężka praca ma jeden cel - awans do Finału Mistrzostw Polski! Do tej pory od lat osiągany :)

Magda z Warszawy

Treningi są dla mnie niekończącą się przygodą, która pozwala zachować równowagę w życiu, ucząc cierpliwości, spontaniczności i zwykłej dziecięcej radości. Kiedy zakładam rękawice, mam poczucie, że wszystko staje się możliwe :)

Marcin z Warszawy

Biegam półmaratony i maratony. Od niedawna zacząłem bawić się w Triathlon. Zwyczajnie powiem, że lubię ten sposób uwalniania endorfin w organizmie, a jak dodamy do tego rywalizację, to ich poziom wzrasta :)

Mateusz z Warszawy

W tłumie, w deszczu, w palącym słońcu, skacząc, a czasem tylko wsłuchując się w delikatną feerię wibrujących dźwięków – tak spędzam każde niemal wakacje od wielu lat. Muzyczne festiwale to mój żywioł!

Natalia z Gdańska

Pasja, która towarzyszy mi od dzieciństwa, to taniec. Z tanecznymi przyjaciółkami tworzymy ekipę Red Pop Dance Creator, od czasu do czasu podbijając najlepsze sceny w Polsce :). Gdy tańczysz, możesz być kimkolwiek chcesz!

Ola z Warszawy

Malowanie sprawia mi ogromną frajdę. Rozpoczęło się banalnie, kiedy namalowałam kartkę na urodziny mojej przyjaciółki. Spodobało się, a kolejni znajomi zaczęli zamawiać kartki na inne okazje. I tak postał fanpage LAURKI. 

Tomek z Pruszkowa

Gry planszowe są dla nerdów? Nic podobnego! Planszówki rozwijają zdolność strategicznego myślenia, wymagają podejmowania krótko i długofalowych decyzji, a do tego dostarczają mnóstwa zabawy. Zapraszam na blog: www.boardgamesaddiction.com