randstad zobacz jak pracujemy.

buddy

Wdrożenie w randstad to nie tylko szkolenia stacjonarne i e-learningowe, ale również wsparcie doświadczonego kolegi czy koleżanki z podobnego stanowiska. 

akademia rekrutacji

Szkolenia zarówno dla adeptów sztuki rekrutacji, jak i doświadczonych specjalistów. Dostosowane nie tylko do poziomu umiejętności, ale również specyfiki prowadzonych rekrutacji.

akademia sprzedaży

Akademia Sprzedaży daje możliwość poznania specyfiki pracy w sprzedaży i doskonalnenia swoich umiejętności na róznych poziomach zaawansowania.

akademia managera

Szkolenia skupione na kluczowych kompetencjach i wyzwaniach managera pomagają awansowanym pracownikom wejść w nową rolę oraz rozwijać kompetencje doświadczonych liderów. 

great conversations

To sposób zarządzania wynikami pracy w Randstad poprzez odejście od rocznych ocen na rzecz regularnych rozmów managera z każdym pracownikiem.

program rozwoju talentów

Inwestujemy w talenty. Każdego roku wybrana grupa pracowników zapraszana jest do cyklu szkoleń oraz coachingów opracowanych specjalnie dla niej.

instytut badawczy randstad

Dostęp do najświeższych informacji o rynku pracy i gospodarce. Efekty prac IBR to: wyróżnienie Randstad Award oraz ranking najbardziej atrakcyjnych pracodawców, kwartalne raporty: Plany Pracodawców i Monitor Rynku Pracy oraz raport roczny.

dowiedz się więcej