będziemy Twoim najlepszym partnerem biznesowym.

Na rynku zatrudnienia i nie tylko. Kompleksowo wesprzemy Cię w poszukiwaniu najlepszych pracowników i we wprowadzaniu najskuteczniejszych rozwiązań HR w Twojej firmie.

porozmawiajmy

znacznie więcej niż rekrutacja.

Do współpracy z Tobą wnosimy obszerną wiedzę na temat rynku zatrudnienia, wieloletnie doświadczenie i ten najważniejszy element: pasję – do ludzi oraz tego, co robimy. Wiemy, że oczekujesz od nas wsparcia w znalezieniu kandydatów z odpowiednimi umiejętnościami. Wiemy też, że cenisz swój czas. Nie bez znaczenia pozostają dla nas potrzeby Twojej wyjątkowej firmy. Wiemy to wszystko, bo współpracę z Tobą opieramy na stałym, bliskim kontakcie. Możesz mieć więc pewność, że uzyskasz od nas wyjątkowe, osobiste doradztwo poparte naszą wiedzą i potęgą nowych technologii.

w czym się specjalizujemy

wierzymy, że współpraca z Randstad może przynieść Twojej firmie wiele korzyści.

Dlaczego? Ponieważ dbamy, aby dostarczać naszym klientom kompleksowe rozwiązania: od zatrudnienia nowych pracowników aż po strategiczne wsparcie w zakresie doradztwa HR.

Zobacz najważniejsze powody, dla których praca z Randstad okaże się dobrym wyborem dla Twojej firmy.

dlaczego współpraca z nami przynosi wymierne korzyści wielu firmom.

Wolimy jednak, aby nasi klienci mówili za nas. Zobacz  powody, dla których nas wybierają.

stawiamy na wyjątkową obsługę klienta.

W codziennej pracy stawiamy na spełnianie wysokich standardów oraz regularny kontakt. Podpowiada nam to nie tylko doświadczenie, ale też serce: skuteczna komunikacja jest kluczem do rozwoju obszaru HR w Twojej firmie, w którym się specjalizujemy. Jesteśmy dostępni, gdy nasz klient tego potrzebuje.

Wyjątkowo cenimy sobie, gdy nasi klienci widzą w nas godnego zaufania partnera biznesowego.

sprawdź więcej

nasi kandydaci mają potrzebne umiejętności.

Czyli dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Od samego początku procesu rekrutacyjnego koncentrujemy się właśnie na tym aspekcie. Dbamy o zgodność profili osób poszukujących pracy z preferencjami Twojej firmy, a jednocześnie jesteśmy w kontakcie z danymi kandydatami, aby obie strony były zadowolone z wyboru.

sprawdź więcej

uwalniamy potencjał.

Zarówno klientów, jak i kandydatów. Pomaga nam w tym ciągłe monitorowanie rynku zatrudnienia oraz wiedza naszych ekspertów z Instytutu Badawczego Randstad.

sprawdź więcej

sprawdź jeszcze nasze centrum wiedzy, w którym uzyskasz mnóstwo ciekawych informacji.

centrum wiedzy