jakie zatem były powody zmiany?

Odpowiedzi, które pojawiały się najczęściej to chęć spróbowania czegoś nowego, zmiana charakteru pracy, chęć spróbowania swoich sił w innym obszarze czy też doprowadzenie konkretnego projektu do końca.

co spowodowały zmiany?

Zdecydowanie każda z zapytanych osób, takie odejście określała jako naukę i wartościowe doświadczenie, dzięki któremu mogli zobaczyć pracę w innym środowisku i zadecydować, czego chcieliby dalej.

a zatem co zadecydowało o powrocie do pracy w Randstad?

Odpowiedzią, która pojawiała się niezaprzeczalnie u każdej z osób to atmosfera jaka panuje w firmie, relacje,  koleżeństwo, którego nie dostali w żadnym innym miejscu, wsparcie przełożonego, duże zaufanie przy realizacji projektów. Ważną kwestią jest też elastyczność przy wykonywaniu swoich zadań oraz widoczny work-life balance. Istotne również jest pojawienie się nowych ścieżek oraz możliwości rozwojowych, poczucie bezpieczeństwa oraz uporządkowanie. Każda z osób czuje się ważną częścią firmy w której może się realizować.

a jakie odpowiedzi pojawiały się przy pytaniu za co cenisz Randstad?

Tu nie będzie zaskoczeniem, że główną odpowiedzią była kultura pracy oraz atmosfera, ale co poza tym. Jedną z pierwszy odpowiedzi jakie się pojawiały była różnorodność zadań. Zaraz obok dużą popularnością cieszą się benefity jakie oferuje firma, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Także to, że trudnych momentach zawsze można liczyć nie tylko na zespół ale także na przełożonego.

czy zatem można by coś zmienić?

Na to pytanie najtrudniej było udzielić wszystkim odpowiedzi. Po zastanowieniu, pojawiały się pojedyncze takie jak zwiększenie liczby spotkań integracyjnych - zespołowych oraz firmowych. Pojawienie się jakiegoś owocowego czy słodkiego dnia. Jednak wszystko co najważniejsze według pytanych osób jest spełnione. 

 

Alumni w Randstad czyli zdecydowanie warto wracać! Dla atmosfery, dla ludzi, dla rozwoju, ciekawych projektów, dla wartości, czyli najważniejszych aspektów według naszych rozmówców, które zdecydowanie przyciągają do pracy w Randstad.