nasze centrum wiedzy.

Z nami trafisz w punkt ze swoją strategią zatrudnienia.

zainspiruj się naszymi raportami.

Każdego dnia nasi eksperci analizują polski rynek pracy, przyglądając się najważniejszym czynnikom, które go kształtują. W naszych badaniach skupiamy się też na aspektach, które wpływają na funkcjonowanie poszczególnych sektorów gospodarki. To jest nasze doświadczenie, którym chcemy się z Tobą dzielić, aby wspierać Cię w stabilnym rozwoju Twojej firmy.

employer branding w czasie pandemii.

Czy pandemia (covid-19) może uśpić nasze działania w obszarze employer brandingu? Istnieją przynajmniej 3 powody, dlaczego dbanie o jakość wizerunku marki pracodawcy staje się jeszcze ważniejsze niż dotychczas.

dowiedz się więcej

spełniony pracownik to spełniony pracodawca.

53% polski pracowników przyznaje, że czuje się spełniona zawodowo - i to jest dobra wiadomość. Co jednak z pozostałymi osobami? Jak radzą sobie z brakiem zawodowej satysfakcji? Co Ty jako pracodawca możesz im zaoferować? 

dowiedz się więcej

nowe możliwości dla sektora nowoczesnych usług biznesowych.

Sektor ten wchodzi obecnie w całkowicie nowy etap, a to za sprawą systematycznie zwiększającej się liczby nowych miejsc pracy wymagających wyższych kwalifikacji. Dziś w Polsce coraz częściej lokowane są tu centra odpowiedzialne za realizację coraz bardziej złożonych procesów biznesowych, usługi finansowe, IT czy R&D.

dowiedz się więcej

weryfikacja siatki płac: dlaczego warto?

Raport płacowy to dobre narzędzie do tego, aby szybko zweryfikować czy oferta pracodawcy jest atrakcyjna dla kandydatów i tym samym wciąż pozostaje adekwatna do realiów panujących na rynku pracy. Poznaj nasze najnowsze opracowania i daj się zainspirować.

sprawdź nasze publikacje

#newways

Nowa rzeczywistość wymaga zupełnie nowego podejścia do pracy. Przejdź z nami na #newways i skorzystaj bezpłatnie z naszej profesjonalnej wiedzy o rekrutacji, HR i rynku pracy w czasach pandemii.

dowiedz się więcej

praca 50 + znajdź potencjał w dojrzałości.

dowiedz się więcej o naszym programie, który wspiera pracowników z grupy wiekowej 50+ w rozwijaniu ich potencjału zawodowego na wymagającym rynku pracy, ale również pokazuje pracodawcom szanse związane z zatrudnianiem osób z tej grupy wiekowej.

dowiedz się więcej
Chcesz porozmawiać o tym, jak zastosować poszczególne rozwiązania w Twojej firmie?

bądźmy w kontakcie.

napisz do nas
Szukasz innych rozwiązań, które sprawdzą się w Twojej firmie?

śledź naszego bloga.

sprawdź bloga