skontaktuj się z nami

*wyrażam zgodę randstad polska sp. z o.o. na:
*wyrażam zgodę randstad polska sp. z o.o. na
wyrażam zgodę randstad polska sp. z o.o. na opcjonalnie

administratorem podanych przez ciebie danych osobowych jest randstad polska sp. z o.o., z siedzibą w warszawie (02-305) przy al. jerozolimskich 134, zwana dalej „administratorem” lub „spółką”.

twoje dane osobowe zbierane są w celach przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia cię do skorzystania z naszych produktów lub usług oraz przeprowadzenia badań satysfakcji klienta. masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. w celu realizacji jednego ze swoich praw, wyślij e-mail na adres: dpo@randstad.pl podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkować będzie brakiem otrzymywania treści handlowych. więcej informacji: https://www.randstad.pl/polityka-prywatnosci/

General

technologie relevate

 • 994.jpg
  for employers
  relevate HR portal Uprość i przyspiesz procesy związane z zatrudnianiem pracowników. Relevate HR Portal to efektywne prowadzenie cyfrowej ewidencji i rozliczania czasu pracy pracowników, dostęp do listy pracowników, urlopów, zwolnień lekarskich i wiele innych!
  dowiedz się więcej
 • Blue-collar worker looking at his mobile phone. Tech environment. Smiling. Groomed beard. Greyish T-shirt. Primary color red.
  for employers
  relevate workforce schedule Zautomatyzuj proces planowania zatrudnienia dzięki Relevate Workforce Schedule. Otrzymasz dostęp do wybranych i wstępnie sprawdzonych pracowników tymczasowych. W zależności od swoich potrzeb – możesz zwiększać lub zmniejszać zatrudnienie.
  dowiedz się więcej
 • 1033.jpg
  for employers
  relevate talent search Znajdź pracownika idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, dzięki naszej obszernej bazie kandydatów Relevate Talent Search. Podaj nam swoje wytyczne, a my wyszukamy najbardziej pasujące CV!
  dowiedz się więcej
 • Two smiling women working together
  for job seekers
  relevate personal portal Zyskaj dostęp online do informacji związanych z zatrudnieniem. Relevate Personal Portal to Twój portal pracownika w jednym, wygodnym miejscu, z którego możesz monitorować swój stan urlopów, zwolnień lekarskich i wiele innych.
  dowiedz się więcej
 • 580.jpg
  for job seekers
  relevate interview Zadbaj z nami o swoje bezpieczeństwo i skorzystaj z możliwości zdalnych rozmów rekrutacyjnych. Połącz się z naszym rekruterem na żywo lub nagraj i odeślij odpowiedzi na pytania rekrutera w dogodnym dla Ciebie czasie.
  dowiedz się więcej
 • Business woman with tablet looking at her phone. Primary color: blue.
  for job seekers
  relevate app Prowadź i kontroluj swoją ewidencję czasu pracy, zgłaszaj uwagi w postaci komentarza i odbieraj e-paski wynagrodzenia online, dzięki aplikacji mobilnej dla pracowników tymczasowych.
  dowiedz się więcej
 • 1025
  for job seekers
  relevate job search Szukaj atrakcyjnych ofert pracy tymczasowej oraz stałej w naszej obszernej bazie. Filtruj według branży, stanowiska, rodzaju zatrudnienia, słowa kluczowego i lokalizacji.
  dowiedz się więcej
 • 639
  for job seekers
  relevate chat Wyszukuj interesujące Cię oferty pracy w swojej okolicy i aplikuj na nie korzystając ze wsparcia naszego intuicyjnego chata.
  dowiedz się więcej
 • 580.jpg
  for employers
  relevate interview Prowadź efektywne rozmowy rekrutacyjne z kandydatami z jednej, wygodnej platformy. Korzystaj z różnorodnych opcji jakie oferuje Relevate Interview – spotkanie na żywo, wideo na żądanie i wiele innych. Zyskaj pewność, że mamy pełną kontrolę nad prowadzonym dla Ciebie procesem rekrutacji.
  dowiedz się więcej