napędzanie innowacji w technologiach dla HR na świecie

RIF to strategiczny korporacyjny fundusz Randstad typu venture capital, który ma napędzać innowacje i wspierać nasze ambicje, aby zostać liderem w swojej dziedzinie. 

 

randstad na świecie.

HR tech portfolio

Zainwestowaliśmy w wiele uzupełniających się projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (HR), staramy się rozszerzyć obecne portfolio, z przedsięwzięć na etapie początkowym do etapu ekspansji. Koncentrujemy się na: platformach internetowych, analityce dużych zbiorów danych, machine learning oraz na narzędziach do pozyskiwania, oceniania i selekcji zasobów.

 

brazen - komunikator.

Brazen pozwala firmom dotrzeć do młodych ludzi, zwłaszcza z pokolenia Y i Z, którzy nie rozstają się ze smartfonami, poprzez znane im narzędzie i komunikację w ich języku. Tak działa brazen, dzięki któremu łatwo można zebrać grupę na zaplanowane wydarzenie networkingowe albo znaleźć poszukiwanego pracownika. Komunikacja oparta na wiadomościach tekstowych i jednoczesnym czacie z wieloma użytkownikami jest dla nich naturalna i mocno angażująca. Dzięki temu firma odkryje niejeden talent i dodatkowo zbuduje wizerunek przyjaznego pracodawcy.

dowiedz się więcej
 

gr8people - platforma do zarządzania rekrutacjami.

gr8people to kompleksowa platforma rekrutacyjna, która łączy zarządzanie relacjami z klientem, tworzenie i publikowanie ogłoszeń o poszukiwaniu pracowników, zatrudnianie i wprowadzanie nowego pracownika do firmy. Oparte na rozwiązaniu RPO skonfiguruje i dostosuje procesy zatrudniania do indywidualnych potrzeb firm. Dla kandydatów całe doświadczenie poszukiwania pracy i kontaktu z rekruterem będzie mniej stresujące dzięki stosowanym tam rekomendacjom i tworzeniu społeczności talentów.

dowiedz się więcej
 

checkster - narzędzie do automatyzacji sprawdzania referencji.

Checkster to wygodne narzędzie pozwalające zautomatyzować sprawdzanie referencji. Daje firmom możliwość podejmowania lepszych decyzji dotyczących zatrudnienia przez trafniejszy dobór i zmniejszenie ryzyk przy zatrudnianiu. Dodatkową zaletą jest angażowanie kandydatów i osób polecających.

dowiedz się więcej
 

crunchr - platforma do zarządzania HR.

Crunchr integruje w firmach dane o pracownikach w jednym miejscu, które dotychczas znajdowały się w wielu rozproszonych zasobach. To platforma typu SaaS do tworzenia raportów HR i wykonywania analiz zasobów ludzkich. Konsoliduje, okresowo sprawdza i wizualizuje dane osób ze wszystkich dostępnych źródeł w całej firmie. Pozwala przewidywać potrzeby kadrowe i planować rozwój pracowników.

dowiedz się więcej
 

gigwalk - platforma do zarządzania HR.

Gigwalk to oparta na chmurze wielka platforma do zarządzania zasobami ludzkimi. Mobilny dostęp pozwala szybciej i skuteczniej zarządzać wewnętrznymi i zewnętrznymi zasobami pracy w dowolnym czasie i miejscu.

dowiedz się więcej
 

hackerRank - internetowa społeczność rekrutacyjna dla programistów.

HackerRank  to internetowa społeczność do której obecnie należy ponad 2 miliony programistów. Jest do zarówno społeczność rekrutacyjna ale i narzędzie oceny, wykorzystująca zadania kodowania w różnych językach programowania i oceny ich wykonania, pozwalająca wyłonić najzdolniejszych programistów.

dowiedz się więcej
 

pymetrics - rekrutacja przez grę.

Gry komputerowe to nie tylko dobra zabawa. Platforma Pymetrics oferuje unikalny sposób pozyskiwania szczegółowych informacji o kandydatach na podstawie ich psychometrycznej oceny w trakcie gry. 20 krótkich gier pozwala ocenić umiejętności miękkie kandydatów, mierząc 90 cech poznawczych i emocjonalnych. To znacznie wykracza poza standardowe informacje o wykształceniu i dotychczasowej drodze zawodowej. Dla lubiących gry komputerowe rekrutacja przez grę dostarcza wielu pozytywnych wrażeń.

dowiedz się więcej
 

rolePoint - oprogramowanie do pracowniczych referencji.

RolePoint to oprogramowanie pozwalające pracownikom polecać osoby do zatrudnienia. Usprawni korzystanie z poleceń/referencji w celu zatrudniania nowego pracownika lub lepszego wykorzystania zdolności już zatrudnionych. Szybka komunikacja sprawia, że pracownicy bardzo angażują się w procesy rekrutacyjne.

dowiedz się więcej
 

vonq. - inteligentny marketing rekrutacyjny.

Vonq jest największym w Europie dostawcą internetowych usług rekrutacyjnych. Vonq pomaga lepiej rekrutować dzięki wykorzystaniu danych rekrutacyjnych i natychmiastowego wglądu w przebieg rekrutacji. Dzięki tej platformie firma zyskuje dostęp do innowacyjnych narzędzi i pogłębionej wiedzy na temat marketingu rekrutacyjnego.

dowiedz się więcej
 

wade & wendy - czat do komunikacji z kandydatami i klientami.

Dzięki zaawansowanej technologii, wykorzystującej sztuczną inteligencję, wade & wendy oferuje w pełni zautomatyzowanego bota do prowadzenia czatów i interakcji z kandydatami i klientami. Wade pomaga aplikantom rozpoznawać możliwości i kształtować ich kariery. Menedżerom zatrudniającym Wendy pomaga identyfikować kandydatów, dopasowywać ich do stanowisk pracy i zapewni przepływ informacji podczas całego procesu rekrutacji.

dowiedz się więcej
 

cornerjob - mobilna platforma do szukania pracy.

Cornerjob to mobilna platforma do znajdowania pracy, która umożliwia użytkownikom znalezienie geolokalizowanych ofert pracy, wysłanie aplikacji, bezpośredni kontakt z rekruterami i uzyskanie odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Mobilny dostęp daje komfort podczas poszukiwania pracy i jest szczególnie dobrze postrzegany przez młodych użytkowników.

dowiedz się więcej