poznaj nasz zespół.

Dominika Kwaśniewska Senior Consultant - Construction & Property

W Randstad koncentruję się na realizacji rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz wyższego szczebla w branży construction oraz inżynieringu. Zapraszam do kontaktu.

Agata Rokosz Engineering Consultant

Na co dzień zajmuję się głównie poszukiwaniem specjalistów z zakresu inżynierii produkcji. Więcej o mnie na moim profilu na Linkedin.

Weronika Wylenżek Engineering & Logistic Consultant

Prowadzę projekty rekrutacyjne, gdzie głównymi obszarami działań są stanowiska związane z branżą logistyczną i engineeringiem. W Randstad odpowiadam za obsługę województwa śląskiego, realizuje projekty dla polskich i międzynarodowych organizacji z różnych sektorów.

Marta Kaczmarczyk Branch Manager

W Randstad pracuję od ponad 12 lat. Zarządzam 9 - osobowym zespołem. Wspieram Klientów i Kandydatów na śląskim rynku w rozwoju ich prawdziwego potencjału. Współpracuję polskimi i międzynarodowymi firmami produkcyjnymi.

Aleksandra Stryczek Engineering Consultant

Posiadam 8-letnie doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, średniego oraz wyższego szczebla. W Randstad odpowiadam za realizację procesów rekrutacyjnych w zakresie engineering oraz IT na terenie woj. śląskiego.

skontaktuj się z nami.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.

Twoje dane osobowe zbierane są w celach przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia Cię do skorzystania z naszych produktów lub usług oraz przeprowadzenia badań satysfakcji klienta. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. W celu realizacji jednego ze swoich praw, wyślij e-mail na adres: dpo@randstad.pl Podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkować będzie brakiem otrzymywania treści handlowych. Więcej informacji: polityka prywatnosci

wyrażam zgodę na:
wyrażam zgodę na: opcjonalnie
General