doradztwo w zakresie kariery wspierające rozwój zawodowy

Wdrażaj w swojej firmie programy rozwoju zawodowego, które pomogą Twoim pracownikom odkrywać i podejmować kolejne kroki w ich karierze, jednocześnie sprawiając, że Twoja organizacja stanie się bardziej angażującym miejscem pracy.

ścieżki rozwoju kariery pracownika

Postaw pracowników w centrum swoich aktywności związanych z edukacją i rozwojem dzięki rozwiązaniu career development, które szybko dostosowuje spersonalizowaną ścieżkę kariery pozwalającą zrealizować uczestnikom ich nowo wyznaczone cele. Motywuj swoich najcenniejszych pracowników do osiągania wyższych celów i buduj ich zaangażowanie dzięki serii mikrosesji szkoleniowych wspieranych przez coaching kariery i mentoring. Wyjątkowe połączenie spersonalizowanej obsługi i zaawansowanej technologicznie platformy zapewnia uczestnikom unikalne możliwości edukacji i rozwoju, niedostępne w programach rozwoju kariery prowadzonych wyłącznie online.

certyfikowany coach kariery 

Współpracujemy z coachami kariery, którzy ciągle podwyższają swoje kompetencje, by wspierać pracowników na każdym etapie kariery i we wszystkich branżach, bez wględu na lokalizację. 

nowoczesna platforma rozwoju kariery online

Wszystkie procesy realizujemy online za pomocą jedynej takiej platformy do transformacji ścieżki kariery na polskim rynku. Dzięki platformie możliwy jest kontakt z coachem kariery, jak również dostęp do szerokiej biblioteki artykułów i webinarów oraz kwestionariuszy, zwiększających samoświadomość uczestników.

oceny i warsztaty

Oceny i raporty dotyczące mocnych stron uczestników, zawarte na naszej platformie, zapewniają Twoim pracownikom wiedzę i informacje, których potrzebują, aby wkroczyć na drogę rozwoju zawodowego. Warsztaty i szkolenia dają pracownikom wszystko, czego potrzebują, aby pomyślnie rozwijać karierę w Twojej organizacji, i obejmują takie tematy, jak:

 • elastyczność,
 • planowanie i wyznaczanie celów,
 • branding osobisty,
 • tworzenie CV na potrzeby mobilności wewnętrznej,
 • umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i tworzenia wewnętrznych sieci kontaktów,
 • sukces zatrudnienia w ramach Twojej organizacji.

 

dowiedz się więcej

korzyści coachingu kariery z Randstad RiseSmart

 • utrzymanie i rozwój najbardziej cennych pracowników w Twojej organizacji,
 • większe zaangażowanie wśród pracowników - zwiększona wydajność,
 • zwiększona motywacja i lojalność wobec Twojej marki wśród pracowników - obniżona rotacja,
 • efektywniejsze osiąganie celów indywidualnych, a w konsekwencji biznesowych przedsiębiorstwa,
 • odpowiedź na potrzeby pracowników w zakresie ich rozwoju osobistego i zawodowego,
 • przyciągnięcie nowych talentów poprzez wzmocnienie swojej marki pracodawcy i bycie rekomendowanym pracodawcą.
skontaktuj się z nami

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Wyrażam zgodę Randstad Polska Sp. z o.o. na:*
Wyrażam zgodę Randstad Polska Sp. z o.o. na: opcjonalnie

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. 

Twoje dane osobowe zbierane są w celach przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia Cię do skorzystania z naszych produktów lub usług oraz przeprowadzenia badań satysfakcji klienta.

Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. 

W celu realizacji jednego ze swoich praw, wyślij e-mail na adres: dpo@randstad.pl

Podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkować będzie brakiem otrzymywania treści handlowych.

Więcej informacji:polityka prywatnosci

General