chcemy dać Ci się lepiej poznać.

Olga Lekh starszy konsultant, specjalizacja banking

do tej pory zrealizowałam wiele rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze m.in. compliance. KYC, AML, quality control, ryzyka, audytu wewnętrznego, relationship managementu.

Specjalizuję się w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarach finansów (instytucje bankowe i pozabankowe; firmy leasingowe, ubezpieczeniowe, windykacyjne; firmy działające na rynku inwestycyjnym), controllingu i księgowości. Zależy mi na pozyskiwaniu najlepszych kandydatów z rynku oraz wsparciu Klienta w realizacji każdego jego projektu. Mam 5-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji.

Luiza Smolak starszy specjalista ds. rekrutacji SSC/BPO

w obszarze bankowości realizowałam i koordynowałam wiele projektów, min. Investigator, Senior Investigator, KYC CDD Specialist / Senior, KYC Team Leader/Manager,

TM Team Leader/Manager, Business Analyst in Transaction Monitoring team, Country Manager in Transaction Monitoring team, Transaction Monitoring Expert. Lubię wyzwania i, w swoim ponad 4-letnim doświadczeniu w rekrutacji, miałam okazję je podejmować, między innymi poprzez wsparcie klientów Randstad w budowie nowych struktur i start upów w ich organizacjach. Prowadzę rekrutacje zarówno na stanowiska specjalistyczne i managerskie w różnych dziedzinach (m.in. F&A, Obsługa Klienta, HR, Łańcuch Dostaw, Zakupy czy Bankowość), jak i z różnymi językami obcymi.

Patrycja Barańska starszy konsultant rekrutacji stałych

do tej pory zrealizowałam wiele projektów, które zakończyły się sukcesem. W branży finansowej, w tym również do firm zajmujących się windykacją wierzytelności, rekrutowałam m.in.

specjalistów ds. obsługi klienta (w tym ze specjalistycznymi językami), sprzedaży telefonicznej, team leaderów, czy specjalistów ds. windykacji. Z obszarem rekrutacji jestem związana od 5 lat w tym cztery lata z Randstad, gdzie odpowiadam za rekrutacje specjalistyczne oraz menedżerskie w zakresie obsługi klienta i logistyki. Jestem zaangażowana w wykonywane obowiązki, rzetelna, dokładna oraz zdeterminowana w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Paulina Tworek specjalista ds. rekrutacji SSC/BPO

w obszarze bankowości realizowałam m.in następujące projekty: Senior/ KYC Analyst, Senior / AML Analyst (Transaction Monitoring), Transaction Monitoring Expert , Project Manager within

Global KYC Transaction Monitoring (Remediation), Change Analyst in Transaction Monitoring. W swojej pracy stawiam na aktywne słuchanie i utrzymywanie dobrych relacji zarówno z kandydatami, jak i klientami. Mam ponad 3 lata doświadczenia w rekrutacji i w tym czasie miałam okazję zatrudniać kandydatów w obszarach, takich jak: obsługa klienta, zakupy, F&A czy bankowość, w tym kandydatów z językiem greckim, rumuńskim, holenderskim czy niemieckim.

zaufali nam.

skontaktuj się z nami.

Pracujemy od poniedziałku do piątku i chętnie dowiemy się czegoś więcej o Tobie i o potrzebach Twojej firmy oraz opowiemy Ci więcej o komforcie współpracy z nami. Napisz lub zadzwoń.

magdalena-batogowska.jpg

magdalena batogowska

finanse i bankowość

olga-lekh.jpg

olga lekh

starszy konsultant, specjalizacja banking

luiza.jpg

luiza smolak

starszy specjalista ds. rekrutacji ssc/bpo

patrycja-baranska

patrycja barańska

starszy konsultant rekrutacji stałych

pau.png

paulina tworek

specjalista ds. rekrutacji SSC/BPO