randstad Bydgoszcz

Zygmunta Krasińskiego 23
85-008 Bydgoszcz
Polska

godziny otwarcia biura

specjalności

  • praca stała
  • praca tymczasowa

Zacznij z nami nowy, obiecujący rozdział w swoim życiu zawodowym! Mamy dla Ciebie ogromny wybór smacznych ofert pracy i mnóstwo chęci, by towarzyszyć Ci w drodze po zawodowe spełnienie. Niezależnie od tego, czy szukasz wielkich wyzwań, okazji, by sobie dorobić, czy po prostu dobrej, stabilnej pracy, jesteśmy z Tobą – i dla Ciebie!

 

Szukasz dobrej pracy?

  • Masz doświadczenie?

Możemy zaproponować Ci świetną pracę na takich stanowiskach, jak operator maszyn, operator wózka widłowego, mechanik, ślusarz, elektryk czy pracownik administracyjno-biurowy.

  • Nie masz doświadczenia?

Też świetnie się składa! Zaproponujemy Ci pracę na stanowisku, które nie wymaga kwalifikacji – wszystkiego Cię nauczymy!

  • Chcesz sobie dorobić?

Mamy dla Ciebie oferty pracy przy krótkoterminowych akcjach, takich jak inwentaryzacje czy promocje produktów.

 

Szukasz świetnych pracowników?

Chcesz zatrudnić pracownika bezpośrednio u siebie? A może na umowie tymczasowej? Chętnie uchylimy przed Tobą rąbka tajemnicy i przedstawimy Ci naszą bazę fantastycznych, sprawdzonych pracowników (z dobrą historią zatrudnienia u naszych Klientów). Możemy również w pełni profesjonalnie zrekrutować pracownika, którego poszukujesz.

 

Gdzie nas znajdziesz?

W samym centrum Bydgoszczy, przy ulicy Krasińskiego 23, w pobliżu szpitala MSWiA. Nasze biuro znajduje się na parterze. Jeśli potrzebujesz zaparkować, tuż obok znajduje się miejski parking.

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>