randstad Kutno

Pl. Piłsudskiego 6
99-300 Kutno
Polska

godziny otwarcia biura

Hej, mamy misję specjalną, która wiąże się z Tobą. Tak, z Tobą! Szukasz wymarzonej pracy? Pomożemy Ci ją znaleźć! Potrzebujesz pracowników? Poznamy Cię z tymi najlepszymi! Służymy fachową wiedzą, radą i wsparciem. To jak – działamy?

 

Szukasz dobrej pracy?

Doskonale się składa! Znajdziesz u nas dużo ofert dotyczących najróżniejszych branż i stanowisk. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci znaleźć tę w 100% Twoją, dopasowaną do Twoich oczekiwań i kwalifikacji! A może masz już na oku jakąś firmę, a w niej stanowisko? Zadbamy o to, by Twoje CV trafiło we właściwe ręce, wesprzemy Cię w organizacji spotkania z Twoim przyszłym pracodawcą, wynegocjujemy najlepsze dla Ciebie warunki i pomożemy zdobyć wymarzone zatrudnienie.

Z nami zdobędziesz pracę:

  • tymczasową – z długofalową perspektywą zatrudnienia,
  • tymczasową – przy krótkich, sezonowych projektach,
  • stałą – z bezpośrednim zatrudnieniem u Klienta,
  • dla osób bez doświadczenia zawodowego.

 

Szukasz utalentowanych pracowników?

U nas znajdziesz tych najlepszych! Mamy dla Ciebie bazę świetnych kandydatów oraz mnóstwo doświadczenia rekrutacyjnego i wiedzy z na temat lokalnego rynku pracy i planów innych pracodawców w regionie. Chętnie podzielimy się z Tobą tym wszystkim i opracujemy dla Ciebie rozwiązania, których potrzebuje Twoja firma. Porozmawiajmy o Twojej perspektywie i potrzebach! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 665 306 004.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze biuro mieści się w samym centrum Kutna, przy Placu Piłsudskiego 6. Jesteśmy tu dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Wpadnij do nas, nawet tak po prostu – podczas spaceru lub zakupów! Napijemy się dobrej kawy i wspólnie porozmawiamy o Twoich zawodowych lub biznesowych możliwościach.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>