randstad Toruń

ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń
Polska

godziny otwarcia biura

Poszukujesz pracy? Myślisz o jakiejś zmianie w życiu zawodowym? A może rozglądasz się za naprawdę dobrymi pracownikami? Mamy ogromny wybór ofert pracy w regionie, a dla pracodawców – bazę fantastycznych kandydatów, z którymi można śmiało rozwijać biznes!

 

Szukasz dobrej pracy?

  • Masz doświadczenie?

Możemy zaproponować Ci świetną pracę na takich stanowiskach, jak operator maszyn, operator wózka widłowego, mechanik, ślusarz, elektryk czy pracownik administracyjno-biurowy.

  • Nie masz doświadczenia?

Też świetnie się składa! Zaproponujemy Ci pracę na stanowisku, które nie wymaga kwalifikacji – wszystkiego Cię nauczymy!

  • Chcesz sobie dorobić?

Mamy dla Ciebie oferty pracy przy krótkoterminowych akcjach, takich jak inwentaryzacje czy promocje produktów.

 

Szukasz świetnych pracowników?

Chętnie przedstawimy Ci naszą bazę sprawdzonych kandydatów (z dobrą historią zatrudnienia u naszych Klientów). Z nami zatrudnisz pracownika bezpośrednio u siebie lub – za naszym pośrednictwem – na umowie tymczasowej. Możemy również zorganizować dla Ciebie nową rekrutację – od A do Z. Mamy w tym wielką wprawę!

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze biuro mieści się w samym centrum Torunia, przy ul. Dominikańskiej 9 – na parterze budynku Arsenału. Obok znajduje się bezpłatny parking.

 

Serdecznie zapraszamy Cię na pyszną kawę i miłą rozmowę!

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>