randstad Wrocław 2

ul. Komandorska 12
50-022 Wrocław
Polska

godziny otwarcia biura

specjalności

  • praca stała
  • praca tymczasowa

Szukasz dla siebie nowego miejsca pracy? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stabilnego zatrudnienia, myślisz o intensywnym rozwoju kariery albo po prostu chcesz sobie dorobić na studiach – masz w nas najlepsze możliwe wsparcie! Zaufało nam już wielu prestiżowych pracodawców, z którymi możesz podjąć współpracę. My jesteśmy to po to, by Ci to umożliwić i ułatwić. Pozwól, że poprowadzimy Cię zawodowo!

 

Szukasz pracy we Wrocławiu i okolicach?

Z nami znajdziesz pracę taką, jak lubisz – i jaka w danym momencie życia jest Ci potrzebna!

Mamy dla Ciebie oferty pracy:

  • fizycznej,
  • biurowej,
  • na stanowiskach specjalistycznych,
  • niewymagającej wcześniejszego doświadczenia,
  • dla studentów.

Brzmi ciekawie?

Spotkajmy się! Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym, a także Twoich mocnych stronach i o tym, jak je najlepiej wykorzystać.  Z przyjemnością przedstawimy Ci najlepsze dla Ciebie oferty pracy, a potem pomożemy Ci wybrać tę właściwą i przygotujemy do rozmowy z przyszłym pracodawcą. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także już po niej – w trakcie zatrudnienia.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze biuro mieści się w ścisłym centrum Wrocławia, niedaleko Arkad Wrocławskich i w bliskim sąsiedztwie dworca PKP i PKS. Wypatruj Krasnala "Spadochroniarza" – wskaże Ci drogę! Zapraszamy Cię do nas serdecznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

 

Wolisz spotkanie online?

Nie ma sprawy! Z nami znajdziesz swoją nową pracę bez wychodzenia z domu! Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacyjny zdalnie.

 

Stacjonarnie czy zdalnie – już nie możemy się Ciebie doczekać!
 

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>