razem z platformą zyskasz:

 • wsparcie dla działań HR
  Worklife coaching zwiększa dostępność rozwiązań HR-owych w organizacji oraz poszerza możliwości pracowników działów zarządzania zasobami ludzkimi w zakresie sprawnego, bieżącego odpowiadania na potrzeby i wyzwania, z którymi zgłaszają się zatrudnieni.
 • rozwiązanie, które zwiększa skuteczność programów rozwojowych
  Worklife coaching świetnie sprawdza się w połączeniu z programami rozwojowymi dla pracowników. Dzięki naszemu rozwiązaniu uczestnicy takich programów mogą między sesjami konsultować swoje postępy z doświadczonymi doradcami.
 • wzrost zaangażowania pracowników
  wsparcie doradcy zwiększa poczucie bezpieczeństwa, komfort i dobre samopoczucie pracowników. A to przekłada się na wyższe zaufanie zatrudnionych wobec organizacji.
 • wzrost efektywności pracowników i organizacji
  Worklife coaching pomaga pracownikom sprawniej przezwyciężać trudności, które pojawiają się w codziennej pracy i mogą mieć znaczący wpływ na ich efektywność.
 • wizerunek atrakcyjnego pracodawcy
  korzystanie z narzędzi wsparcia pracowników pomaga budować w firmie kulturę otwartej komunikacji i zaufania, co pomyślnie wpływa na postrzeganie marki pracodawcy na rynku.
   

co zyskają twoi pracownicy:

 • pomoc w pokonywaniu trudności i radzeniu sobie z wyzwaniami 
  pomocą profesjonalnych doradców pracownicy mogą łatwo zwiększyć swoją skuteczność działania w wielu obszarach związanych z życiem zawodowym: od budowania poprawnych relacji w zespole, przez usprawnianie codziennej pracy, po rozwijanie nowych umiejętności.
 • przygotowanie do wewnętrznych rekrutacji
  Worklife coaching może wspierać pracowników zainteresowanych rozwojem w ramach organizacji, np. poprzez pomoc w stworzeniu atrakcyjnego CV czy przygotowania się do wewnętrznych spotkań rekrutacyjnych.
 • wsparcie w rozwoju kompetencji
  narzędzie pomaga pracownikom w podejmowaniu decyzji o właściwym kierunku rozwoju oraz wspiera 
  ich w podążaniu wybraną ścieżką.
 • przestrzeń swobodnej komunikacji
  Worklife coaching to miejsce, w którym pracownicy bez przeszkód mogą podzielić się swoimi przemyśleniami, zadawać pytania, prosić o poradę. Narzędzie pozwala poczuć się wysłuchanym i zyskać potrzebną pomoc 
  w bezpiecznej, poufnej atmosferze.
   

Poznaj wszystkie najważniejsze cechy naszego narzędzia:

intuicyjność:
platforma jest prosta w obsłudze. Użytkownicy mogą w kilka chwil dotrzeć do informacji, których potrzebują i w prosty sposób umówić spotkanie z doradcą HR.

dostępność w 2 językach:
obsługa narzędzia i spotkania z coachami są możliwe w języku polskim i angielskim. Dzięki temu to rozwiązanie rekomendujemy również zespołom wielokulturowym.

bogata biblioteka treści:
na platformie znajdują się liczne merytoryczne materiały edukacyjno-rozwojowe w postaci webinarów, testów i narzędzi, z których pracownik może skorzystać w każdej chwili.

integracja:
spotkania z doradcami mogą odbywać się zarówno poprzez platformę Worklife coaching, jak i za pomocą firmowych narzędzi do komunikacji. Narzędzie możemy zintegrować w taki sposób, by pracownicy mieli możliwość uczestniczenia w konsultacjach bezpośrednio z systemu pracodawcy.

elastyczny wybór doradcy:
w naszej bazie znajduje się szerokie grono wyspecjalizowanych doradców. To pracownik za pomocą platformy każdorazowo decyduje, z którym coachem chce odbyć spotkanie.

poufność:
worklife coaching gwarantuje pracownikom całkowitą poufność przekazywanych podczas spotkań informacji. To rozwiązanie, które buduje poczucie bezpieczeństwa i zaufanie pracowników.

rozwiązanie dla całej organizacji:
poziom wsparcia w ramach Worklife coachingu można dopasować do stanowiska pracownika. Dzięki temu z narzędzia może skorzystać zarówno kadra zarządcza, managerowie, jak i specjaliści.

dostęp z wielu urządzeń:
użytkownik może zalogować się i korzystać z platformy o każdej porze dnia i w wygodnej dla siebie formie: za pośrednictwem komputera, telefonu lub tabletu z dostępem do internetu.

wygodny wybór terminów konsultacji:
dzięki synchronizacji kalendarzy pracowników z systemem rezerwacji spotkań, użytkownicy mogą łatwo rezerwować odpowiadające im daty konsultacji. O zbliżających się spotkaniach przypominają powiadomienia mailowe.

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Wyrażam zgodę Randstad Polska Sp. z o.o. na:*
Wyrażam zgodę Randstad Polska Sp. z o.o. na: opcjonalnie

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. 

Twoje dane osobowe zbierane są w celach przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia Cię do skorzystania z naszych produktów lub usług oraz przeprowadzenia badań satysfakcji klienta.

Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. 

W celu realizacji jednego ze swoich praw, wyślij e-mail na adres: dpo@randstad.pl

Podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkować będzie brakiem otrzymywania treści handlowych.

Więcej informacji:polityka prywatnosci

General