outplacement grupowy

celem outplacementu jest pomoc osobom, które utraciły zatrudnienie, w odnalezieniu się na rynku pracy, przygotowanie ich do nowej rzeczywistości zawodowej oraz znalezienie innych możliwości zatrudnienia.

skontaktuj się z nami
outplacement grupowy Randstad

program outplacementu obejmuje następujące obszary:

 • wsparcie psychologiczne dla zwalnianych pracowników oraz pomoc w emocjonalnej akceptacji faktu utraty pracy, budowaniu pozytywnego wizerunku własnej osoby itp.

 • sesja szkoleniowa - nauka przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, praktyczne metody poszukiwania pracy, zapoznanie z trendami na rynku pracy

 • indywidualne doradztwo zawodowe - analiza dotychczasowego przebiegu kariery zawodowej, informacje na temat mocnych i słabych stron osoby, feedback po spotkaniach rekrutacyjnych

 • aktywne wsparcie w poszukiwaniu pracy - opracowanie strategii, przygotowanie listy potencjalnych pracodawców, rekomendowanie kandydatów do klientów randstad, itp.

outplacement grupowy

Aby usprawnić dynamicznie zmieniający się rynek pracy wychodzimy naprzeciw z grupowym programem outplacementowym, który kierowany jest zarówno do pracowników pełniących niższe, jak i wyższe stanowiska w strukturze firmy Klienta. Dotyczy wsparcia grupy osób, które otrzymały wypowiedzenie od pracodawcy, często przez sytuacje losowe, takie jak likwidacja firmy, zakładu bądź oddziału itp.

Grupowy outplacement często dotyczy osób, które wiele lat nie zmieniały organizacji i nie miały potrzeby jej zmieniać.

skontaktuj się z nami

osoba objęta programem

outplacementu grupowego

 • ma możliwość równoczesnego udziału w projektach rekrutacyjnych prowadzonych
  przez Randstad, jak i innych firm na rynku, do których została zarekomendowana
 • otrzymuje wsparcie emocjonalne i merytoryczne
 • otrzymuje wiedzę dotyczącą rynku pracy
 • otrzymuje praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia dokumentów aplikacyjnych
 • jest profesjonalnie przygotowana do rozmów kwalifikacyjnych – posiada wiedzę dotyczącą swych mocnych stron oraz wiedzę dotyczącą adekwatnej autoprezentacji podczas spotkań rekrutacyjnych.
 

potrzebujesz więcej informacji? skontaktuj się z nami

Pola oznaczone * są obowiązkowe
 1. *
 2. *
 3. *
 4. *
 5. *
 6. *
 7. *
 8. *
 9. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. 
  Twoje dane osobowe zbierane są w celach przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia Cię do skorzystania z naszych produktów lub usług oraz przeprowadzenia badań satysfakcji klienta.
  Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. 
  W celu realizacji jednego ze swoich praw, wyślij e-mail na adres: dpo@randstad.pl
  Podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie skutkować będzie brakiem otrzymywania treści handlowych.
  Więcej informacji: www.randstad.pl/polityka-prywatnosci

   
 10. wyślij
 11.