pomożemy przyspieszyć Twojej firmie

Wiemy jak dynamiczna stała się sytuacja na rynku pracy w ostatnim czasie. Jesteśmy dla Ciebie po to, żeby pomóc wrócić do nowej rzeczywistości, przyspieszyć w tematach związanych z pracą.

bezpieczny powrót do pracy

dzielimy się unikalnym na skalę światową zbiorem 100 uniwersalnych praktyk w zakresie środków bezpieczeństwa, higieny miejsca pracy i ochrony zdrowia.

pobierz materiały

#newways

przejdź z nami na #newways i skorzystaj bezpłatnie z naszej profesjonalnej wiedzy w zakresie rekrutacji, HR i rynku pracy, która pomoże sprawniej funkcjonować Twojej firmie w nowej rzeczywistości. 

dowiedz się więcej

najlepsi kandydaci

  • rekrutacje tymczasowe dające większą elastyczność
  • doceniana przez naszych klientów formuła „try & hire”
  • rekrutacje stałe „tu i teraz na już” albo „tu i teraz, ale na później”
  • profesjonaliści oraz pracownicy fizyczni
  • rekrutacje masowe i pojedyncze

>> skontaktuj się z nami << 

dowiedz się więcej

doradztwo HR

Towarzyszymy pracodawcom na każdym etapie współpracy z pracownikami - od rekrutacji, przez ich rozwój, zmianę ścieżki kariery, aż po rozstanie z organizacją. 

>> skontaktuj się z nami <<

Wspieramy pracodawców usługą Randstad RiseSmart - najnowocześniejszym w Polsce podejściem do rozwoju i zmiany ścieżki kariery oraz outplacementu.

dowiedz się więcej o usłudze

outsourcing & leasing

w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Szukasz rozwiązań na trudne czasy? Może są jakieś dodatkowe obszary związane z pracą w których możemy Ci pomóc? 

porozmawiaj z ekspertami

technologie, które zbliżają

Relacje międzyludzkie są dla nas najważniejsze dlatego w tym czasach szczególnie intensywnie korzystamy z najnowocześniejszych technologii żeby być z Tobą w stałym kontakcie i móc efektywnie realizować dla Ciebie konkretne prace. Innowacje cyfrowe z których korzystamy zamiast oddalać, zbliżają nas do siebie oraz motywują do zmiany sposobu myślenia i pracy przy wsparciu technologii.

bezpieczny powrót do pracy

kryzys zdrowotny wywołany przez koronawirusa COVID-19 i trwająca izolacja wielu rynków dotknęła 81% pracowników na świecie. Naszym priorytetem jest zadbanie o ich bezpieczny powrót do pracy. Stworzyliśmy wspólnie z największymi firmami z branży usług HR oraz w Polsce z Polskim Forum HR sojusz, aby sprostać tym wyzwaniom

poznaj szczegóły

zapraszamy do kontaktu

znajdź nasze najbliższe biuro

szukaj