randstad Grodzisk Mazowiecki

ul. 11 Listopada 33
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Polska

godziny otwarcia biura

specjalności

  • praca tymczasowa

Hej! Miło Cię poznać! Pozwól, że opowiemy Ci o nas co nieco. Mamy dwie wielkie pasje: ludzi oraz poszukiwanie dla nich dobrej pracy lub wymarzonych pracowników. Jeśli sam/-a poszukujesz jednego lub drugiego, jesteś w naprawdę dobrych rękach!

 

Szukasz dobrej pracy?

Znajdziemy Ci idealne miejsce pracy, tu, w regionie. Specjalizujemy się w branży produkcyjnej i magazynowej, ale mamy również oferty z innych obszarów. Możemy zaoferować Ci zarówno pracę tymczasową, jak i stałą – wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy Cię do nas! Zostaw swoje CV i zostań na miłą pogawędkę przy dobrej kawie. Obiecujemy, że do domu wrócisz z nowym pomysłem na swoje zawodowe życie.

 

Szukasz świetnych pracowników?

Wspaniale! Z przyjemnością zostaniemy Twoim partnerem biznesowym. Stawiamy na zaangażowanie i indywidualną relację z Klientem. Jeśli więc szukasz pracowników, dołożymy wszelkich starań, aby zapoznać Cię z tymi najlepszymi – znamy tylko takich!

 

Gdzie nas znajdziesz?

W samym centrum Grodziska Mazowieckiego! Nasze biuro mieści się tuż przy stacji PKP, na deptaku przy ul. 11 listopada 33. Znajdziesz nas na 1. piętrze, nad sklepem Społem.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku między 8:00 i 16:00. Nasze biuro jest dla Ciebie zawsze otwarte, jeśli jednak wolisz porozmawiać przez telefon, nie ma sprawy! Zadzwoń do nas pod numer: [nr telefonu]. Już zamieniamy się w słuch!

 

Do zobaczenia lub usłyszenia!

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>