Szósty raz z rzędu organizacja Staffing Industry Analysts (SIA) opublikował swój ranking Global Power 150 – Woman in Straffing, w którym znalazły się przedstawicielki struktur managerskich Randstad z całego świata. Organizacja docenia w ten sposób liderki, które mają wpływ na globalną branżę HR. Ranking ten jest okazją do uhonorowania utalentowanych kobiet kształtujących rynek pracy.

Lista Global Power 150, na której znalazło się 100 reprezentantek krajów oby Ameryk oraz 50 przedstawicielek krajów z pozostałej części świata, nie jest jedynie rankingiem, ale formą uznania dla kobiet na stanowiskach kierowniczych w branży HR, których wkład w rozwój sektora jest nieoceniony.

Spośród managerek Randstad uhonorowane zostały:

  • Rebecca Henderson, CEO, Randstad Global Businesses; Członkini Zarządu, Randstad N.V.
  • Karen Fichuk, CEO, Randstad North America; Członkini Zarządu, Randstad N.V.
  • Annemarie Muntz, Dyrektor Zarządzająca Global Public Affairs w Randstad; była prezes World Employment Confederation
  • Anthea Collier, Dyrektor Zarządzająca, Randstad Sourceright Asia Pacific
  • Traci Fiatte, CEO, Professional & Commercial Staffing, Randstad US
  • Audra Jenkins, Chief Diversity and Inclusion Officer, Randstad North America
  • Ilonka Jankovich, Venture Partner, Randstad Innovation Fund

Po raz kolejny jestem dumny, że mogę pogratulować tym menedżerkom uznania ich wkładu nie tylko w rozwój naszej firmy, ale także w rozwój całej branży. Szczególnie w tym niecodziennym czasie ich przywództwo i działania były tym, co pomagało klientom, kandydatom i naszym pracownikom podążać naprzód, by odnaleźć nowe sposoby realizacji ich prawdziwego potencjału. Chciałbym również podziękować pozostałym osobom z listy za to, że są przykładem dla nas wszystkich.

– podkreśla Jacques van den Broek, CEO Randstad.

Reprezentująca SIA Subadhra Sriram podkreśla, że na liście znalazły się „kobiety z różnych środowisk, które zmieniają rzeczywistość. Nasi wyróżnieni budują nowe firmy, produkty, zespoły i tworzą przyszłość pracy, w której kobiety i mężczyźni mogą się wspólnie rozwijać.”

Pełna treść informacji prasowej dostępna jest na stronie korporacyjnej Randstad »