Szósty raz z rzędu organizacja Staffing Industry Analysts (SIA) opublikował swój ranking Global Power 150 – Woman in Straffing, w którym znalazły się przedstawicielki struktur managerskich Randstad z całego świata. Organizacja docenia w ten sposób liderki, które mają wpływ na globalną branżę HR. Ranking ten jest okazją do uhonorowania utalentowanych kobiet kształtujących rynek pracy.

Randstad_DenHaag-Kloubert-2018-02_098-3.jpg
Randstad_DenHaag-Kloubert-2018-02_098-3.jpg

Lista Global Power 150, na której znalazło się 100 reprezentantek krajów oby Ameryk oraz 50 przedstawicielek krajów z pozostałej części świata, nie jest jedynie rankingiem, ale formą uznania dla kobiet na stanowiskach kierowniczych w branży HR, których wkład w rozwój sektora jest nieoceniony.

Spośród managerek Randstad uhonorowane zostały:

  • Rebecca Henderson, CEO, Randstad Global Businesses; Członkini Zarządu, Randstad N.V.
  • Karen Fichuk, CEO, Randstad North America; Członkini Zarządu, Randstad N.V.
  • Annemarie Muntz, Dyrektor Zarządzająca Global Public Affairs w Randstad; była prezes World Employment Confederation
  • Anthea Collier, Dyrektor Zarządzająca, Randstad Sourceright Asia Pacific
  • Traci Fiatte, CEO, Professional & Commercial Staffing, Randstad US
  • Audra Jenkins, Chief Diversity and Inclusion Officer, Randstad North America
  • Ilonka Jankovich, Venture Partner, Randstad Innovation Fund
quote icon

Po raz kolejny jestem dumny, że mogę pogratulować tym menedżerkom uznania ich wkładu nie tylko w rozwój naszej firmy, ale także w rozwój całej branży. Szczególnie w tym niecodziennym czasie ich przywództwo i działania były tym, co pomagało klientom, kandydatom i naszym pracownikom podążać naprzód, by odnaleźć nowe sposoby realizacji ich prawdziwego potencjału. Chciałbym również podziękować pozostałym osobom z listy za to, że są przykładem dla nas wszystkich.

– podkreśla Jacques van den Broek, CEO Randstad.

Reprezentująca SIA Subadhra Sriram podkreśla, że na liście znalazły się „kobiety z różnych środowisk, które zmieniają rzeczywistość. Nasi wyróżnieni budują nowe firmy, produkty, zespoły i tworzą przyszłość pracy, w której kobiety i mężczyźni mogą się wspólnie rozwijać.”

Pełna treść informacji prasowej dostępna jest na stronie korporacyjnej Randstad »