Myślisz, że z pomocą agencji pośrednictwa pracy możesz tylko znaleźć pracowników? Otóż nie. To skarbnica wiedzy. Duże firmy rekrutacyjne oferują wiele usług dodatkowych związanych z zasobami ludzkimi. Oprócz rekrutacji, są to np. doradztwo związane z kwestiami kadrowo-płacowymi, Employer Branding, benefity pracownicze czy wiedza dotycząca polskiego rynku pracy dla nowych inwestorów.

wypożycz pracownika do działu HR

Przygotowujesz się do dużego projektu, ale nie wiesz jaki sposób pozyskania kandydatów wybrać? Zgłoś się do agencji rekrutacyjnej. Wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy pomogą Ci zdecydować jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze. Być może nie będziesz musiał zatrudniać dodatkowej osoby do działu HR, wystarczy, że "wypożyczysz pracownika" (przykładem jest rozwiązanie RIS, czyli Randstad Inhouse Services). Możesz oddać swoje procesy biznesowe, np. zatrudnienie, w ręce specjalistów z agencji specjalizującej się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Na czas wzmożonej pracy będziesz miał na miejscu szybką i fachową pomoc. Wypożyczony pracownik nie będzie potrzebował wdrożenia, a po zakończonym projekcie powróci do swojego zespołu.

korzyści współpracy z agencją rekrutacyjną
korzyści współpracy z agencją rekrutacyjną
Tableau 2 - Available for a blue, turqouise and white background. Please use the version for the background color as indicated in the file name. The zip file contains the illustration in EPS, PNG, SVG and AI format.

raport: randstad employer brand research

pobierz

Aktualna sytuacja na rynku pracy jest bardzo dynamiczna. Agencje zajmujące się obszarem HR trzymają rękę na pulsie, by szybko reagować na zmiany oraz dostosować się do panującej rzeczywistości. Warto współpracować z agencjami, by otrzymywać odpowiednie know-how, a swoją uwagę skupić na innych zadaniach.

Autor: Aleksandra Syta

o autorze
randstad polska
randstad polska

Zespół Randstad Polska

lider branży hr

bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, trendami i raportami dotyczącymi rekrutacji i rynku pracy.

zapisz się