Outsourcing procesów biznesowych to skuteczne rozwiązanie dla firm, które poszukują sposobów na optymalizację procesów produkcyjnych, przy jednoczesnym minimalnym wkładzie pracowników własnych. Dzięki takiej formie współpracy klient może w pełni skupić się na realizacji innych zadań. Co dokładnie zyskujesz korzystając z tej usługi?

outsourcing service
outsourcing service

zyskujesz bezcenny czas

Jedną z największych korzyści outsourcingu procesów jest zysk czasu. Z punktu widzenia organizacji, która outsourcuje jakieś zadanie, mechanizm jest bardzo prosty - firma zleca wykonanie procesu, a wszystkie aspekty związane z jego wykonaniem spoczywają po stronie Randstad - klient otrzymuje zatem gotowy produkt. To po naszej stronie znajduje się zadbanie o jakość zasobów wchodzących do procesu - do produkcji zwalniane są komponenty zgodne z normami klienta.

Podobnie wygląda kwestia związana z zespołem wykonawców. Jako firma korzystająca z usługi outsourcingu procesów nie musisz martwić się o zarządzanie pracownikami, koordynację zadań czy rozwój pracowników. To Randstad, między innymi, dzięki stosowaniu matrycy kompetencji planuje i podnosi kwalifikacje pracowników, dopasowując je do Twoich potrzeb w różnych obszarach produkcyjnych. Wszystko to sprawia, że dzięki temu możesz skupić się na innych aspektach prowadzenia biznesu. 

zyskujesz jakość i wydajność produkcji

W outsourcingu Randstad przejmuje odpowiedzialność za realizację procesu i za jakość gotowego produktu, umożliwiając firmie realizację celów jakościowych oraz wydajnościowych. Aby, jednak było to możliwe mianujemy i jasno określamy role liderów projektu i koordynatorów. Takie klarowne przypisanie odpowiedzialności z jednej strony wpływa bezpośrednio na realizację kluczowych wskaźników efektywności, z drugiej natomiast zapewnia rozwój pracowników i usługi. W tworzeniu konceptu projektu bierzemy pod uwagę także specyfikę produkcji klienta - jego wymagania, normy i charakterystykę produktu. Realizując usługę outsourcingu wytyczamy naszym pracownikom jasno zdefiniowane cele i dbamy o to, aby były one osiągane, a także optymalizujemy zachodzące procesy, dzięki lean manufacturingowi.

zyskujesz ciągłe usprawnienia

Jako partner biznesowy, Randstad dba o rozwój świadczonej usługi, ciągle doskonaląc realizowane procesy. W przypadku pojawiających się wąskich gardeł wspólnie poszukujemy rozwiązania dokonując analizy przyczyn źródłowych i działając w trybie PDCA (plan, do, check, act). Randstad realizuje usługę, a klient pozostaje jest właścicielem. Cały czas dbamy o efektywną komunikację na bieżąco raportując status realizacji kluczowych wskaźników efektywności.

Jedną z firm, która korzysta z usługi outsourcingu procesów Randstad jest Oponeo - lider sprzedaży ogumienia online. Sprawdź, jak pomogliśmy organizacji w rozładunku i etykietowaniu 2 mln sztuk opon.

pomoc dla pracowników z Ukrainy

sprawdź, jak pomogliśmy naszemu klientowi

pobierz
o autorze
Joanna Wandzel
Joanna Wandzel

Joanna Wandzel

outsourcing process manager w randstad polska

bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, trendami i raportami dotyczącymi rekrutacji i rynku pracy.

zapisz się