Obecnie niejedna firma, oprócz wyzwań pod względem wysokich kosztów utrzymania, boryka się z rosnącą rotacją w dziale kadr i płac. Duże znaczenie ma tu niesłabnące zapotrzebowanie na tych specjalistów, przy jednoczesnym niedoborze talentów. Wpływa to bezpośrednio na występowanie konkurencyjności pomiędzy firmami i konieczność postawienia na odpowiednią strategię.

Co zatem zrobić, aby sprostać powyższemu wyzwaniu? Pomocny może być outsourcing kadrowo-płacowy. Takie rozwiązanie to zarówno ułatwienie, jak i bezpieczna opcja dla firmy. Obowiązki z działu kadr i płac są przekazywane zewnętrznym specjalistom, którzy dbają zarówno o ochronę danych, jak i wykonanie zlecenia zgodnie z prawem i w terminie. Oszczędza to czas i pieniądze, bez potrzeby posiadania działu HR w firmie.

document check

dowiedz się, jak wspieramy naszego klienta, firmę Getinge, w digitalizacji procesów HR: od outsourcingu kadr i płac po cyfrową ewidencję czasu pracy.

pobierz case study

Co można zyskać dzięki outsourcingowi kadr i płac?

 • wzrost wydajności działu kadr i płac  
 • oszczędność środków, które można przekierować na rozwój biznesu 
 • zadania kadrowo-płacowe realizowane przez profesjonalistów 
 • automatyzację pracy dzięki nowoczesnym technologiom HR 
 • pozyskanie nowych talentów 
 • wzrost zadowolenia z pracy obecnych zatrudnionych

Jako specjaliści w powyższym obszarze dobrze wiemy, jak ważne jest kompleksowe dbanie o klienta w zakresie obowiązków kadrowo-płacowych, ponieważ wpływa to w znaczny sposób na funkcjonowanie całej firmy, a zachodzące procesy stanowią fundament pod przyszłe działania organizacji.

Dlatego w Randstad nigdy nie podejmujmy pochopnych decyzji i dbamy o jakość naszych usług, nieustannie pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami mającymi za zadanie ułatwić funkcjonowanie przedsiębiorstw naszych klientów.

 

1024.jpg
1024.jpg

myRandstad WorkTime, czyli cyfrowa ewidencja czasu pracy

Prowadzenie ewidencji czasu pracy w tradycyjny sposób, czyli w papierowej formie, jest czasochłonne, wymaga dużego zaangażowania ludzi, a dodatkowo absorbuje spore ilości zasobów i jest obarczone możliwością błędu. Dlatego warto rozważyć  digitalizację tego procesu, która zapewni oszczędność czasu i pozwoli zadbać  zarówno o bezpieczeństwo wrażliwych danych, jak i o środowisko.

Propozycją z tego zakresu jest nasz autorski i zarazem intuicyjny system do cyfrowej ewidencji czasu pracy o nazwie myRandstad WorkTime z zakresu usług Randstad Payroll Solutions, który zapewnia:

 • pełną kontrolę stopnia realizacji zapotrzebowania zgodnie ze strukturą organizacyjną firmy,
 • automatyzację procesu planowania,
 • tworzenie harmonogramów,
 • rejestrowanie absencji i nadgodzin,
 • zaawansowane filtrowanie błędów ewidencji i nadgodzin,
 • masową akceptację oraz zmianę godzin realizacji, w tym zmiany dnia pracującego i wolnego,
 • integrację z systemami RCP,
 • automatyczne zatwierdzanie czasu pracy,
 • raportowanie.

Dzięki cyfrowej ewidencji czasu pracy następuje usprawnienie komunikacji na każdej linii — od partnera HR z klientem po pracowników. Wzrasta skuteczność planowania, co wpływa na lepsze funkcjonowanie organizacji.

 

dlaczego warto skorzystać z usług Randstad Payroll Solutions?

Działania z zakresu outsourcingu kadr i płac opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz staramy się dopasować wszelkie procesy pod indywidualne zapotrzebowanie klientów, aby stworzyć optymalny pakiet rozwiązań. Naszą usługę wyróżniają także autorskie platformy bazujące na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu dbamy nie tylko o prawidłowe działanie firm naszych klientów, wpływając na ich bezpośredni rozwój, ale i również czynimy organizacje konkurencyjnymi na rynku.

Więcej na temat naszego wsparcia oraz wszelkich oferowanych rozwiązań przeczytacie Państwo w broszurze w całości poświęconej usługom Randstad Payroll Solutions. Zachęcamy serdecznie do zagłębienia się w naszą ofertę oraz do współpracy z Randstad Polska.

document check

dowiedz się, jak wspieramy naszego klienta, firmę Getinge, w digitalizacji procesów HR: od outsourcingu kadr i płac po cyfrową ewidencję czasu pracy.

pobierz case study
o autorze
randstad polska
randstad polska

Zespół Randstad Polska

lider branży hr

bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, trendami i raportami dotyczącymi rekrutacji i rynku pracy.

zapisz się