raport randstad award

Na niezwykle konkurencyjnym rynku pracy spójna strategia employer brandingowa może skutecznie wspierać pozyskiwanie najlepszych talentów. W procesie tworzenia strategii niezwykle istotna staje się wiedza o tym, co decyduje o wizeurnku pracodawcy?
Od lat w badaniu Randstad Employer Brand Research pytamy o to polskich pracowników. Na tej podstawie tworzymy też listę najbardziej atrakcynych pracodawców w Polsce.

pobierz raport 2018

znamy zwycięzców 2018

Samsung Electronics Polska, Volvo Polska i Polskie Linie Lotnicze LOT to liderzy wśród pracodawców marzeń 2018, czyli firm, które Polacy postrzegają jako najbardziej atrakcyjne miejsca pracy.

poznaj wszystkich laureatów

czym jest employer branding?

Markę pracodawcy określa przede wszystkim reputacja Twojej firmy, to, jak postrzegają ją Twoi pracownicy, a także grono potencjalnych kandydatów. W marce pracodawcy zawierają się wartości firmy, jej kultura organizacyjna i środowisko pracy. Konsekwentnie kształtowana potrafi skutecznie wpłynąć na proces pozyskiwania najlepszych pracowników na rynku.

dlaczego employer branding ma znacznie

Do firm postrzeganych jako atrakcyjne miejsca pracy dwa razy częściej aplikują kandydaci. 50% kandydatów nie podejmie pracy w firmie o kiepskiej reputacji, pomimo lepszych warunków płacowych

marka pracodawcy - jak ją skutecznie budować?

jak budować markę pracodawcy?

Aby skutecznie budować markę pracodawcy, konieczne jest stałe analizowanie faktycznych oczekiwań aktualnych i potecnalnych pracowników. Należy je bowiem uwzględniać w planowaniu i komunikowaniu konkretnych działań.

Jako eksperci od employer brandingu prowadzimy kompleksowe badania w tym zakresie. Sprawdzamy, które czynniki w największym stopniu wpływają pozytywnie na wizerunek pracodawców. W corocznym raporcie Randstad Employer Brand Research badamy potrzeby i oczekiwania pracowników w 30 krajach świata.

poznaj employer brand research

poznaj najbardziej atrakcyjnych pracodawców

Dzięki Randstad Employer Brand Research możemy dowiedzieć się, którzy pracodawcy są postrzegani jako najbardziej atrakcyjni przez polskich pracowników. Przyznajemy im statuetki
Randstad Award.

poznaj zwycięzców 2017

liderzy employer brandingu

Historie marek pracodawców i ich strategie employer brandingowe to skarbnica rozwiązań, które potrafią wspierać skuteczne pozyskiwanie najlepszych talentów na rynku pracy. Dowiedz się, jak skutecznie kształtować wizerunek pracodawcy

odkryj inspirujące historie