Praca stała dostępna jest w wielu branżach. Czasami, zamiast szukać jej samodzielnie, lepiej zwrócić się o pomoc do agencji zatrudnienia, takiej jak Randstad. Dzięki współpracy z nami nie trzeba martwić się uciążliwymi formalnościami bez względu na to, czy jest się zainteresowanym pracą w Polsce, czy za granicą. Możliwe jest też nie tylko znalezienie ciekawego i satysfakcjonującego zajęcia dostosowanego do umiejętności i predyspozycji danego pracownika, lecz także skorzystanie z porad konsultantów. Jakie inne zalety ma stała praca przez agencję?

Praca stała to rozwiązanie, na które decyduje się najwięcej osób bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód. Daje ona bowiem poczucie pewności i stabilizacji zawodowej. Nie mogąc znaleźć jej na własną rękę, warto zwrócić się o pomoc do agencji zatrudnienia, która specjalizuje się w łączeniu pracodawców z pracownikami. Do Randstad można jednak zwrócić się także w innych sytuacjach. Pomoc znajdą zarówno osoby, które interesuje zdobycie zajęcia w Polsce czy stała praca za granicą, jak i wszyscy ci, którym zależy na rozsądnym zaplanowaniu swojej zawodowej przyszłości.

Co to jest praca stała przez agencję?

Podczas pracy stałej pracownik regularnie wykonuje swoje codzienne obowiązki zawodowe. Może to robić w pełnym wymiarze godzin, czyli na cały etat lub tylko na jego część. Z założenia podejmuje zatrudnienie na dłużej. Dzięki stałej pracy nie tylko jest obłożony konkretnymi obowiązkami, lecz także zyskuje prawa i przywileje pracownicze, takie jak chociażby prawo do wynagrodzenia, płatnego urlopu, pobierania dodatkowych świadczeń itp.A co oznacza podjęcie pracy stałej z pomocą agencji? Takie firmy najczęściej kojarzą się z możliwością zatrudnienia tymczasowego. W Randstad podchodzimy jednak do sprawy kompleksowo, dlatego publikujemy też wiele ofert dotyczących zajęć na stałe. Tym samym łączymy pracowników z pracodawcami, biorąc pod uwagę zarówno cechy, doświadczenie i predyspozycje kandydatów do pracy, jak i wymagania i oczekiwania przedsiębiorców. Umożliwiamy przy tym pracownikom podpisanie umowy bezpośrednio z firmami, w których będą oni wykonywać swoje codzienne zadania służbowe.

mamy dla Ciebie oferty pracy stałej

Pomożemy Ci znaleźć pracę stałą w mgnieniu oka. Nie czekaj i sprawdź aktualne oferty pracy stałej!

aktualne oferty pracy

Jakie zalety ma praca stała przez agencję?

Stała praca przez agencję ma wiele zalet. Po pierwsze, jako Randstad dajemy dostęp do wielu różnorodnych ofert, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Co więcej, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przedsiębiorcami, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa zatrudnienia. Umożliwiamy także często podjęcie pracy stałej w znanych firmach, do których dostanie się standardowymi kanałami mogłoby być o wiele trudniejsze. Ponadto pomagamy w załatwianiu wszystkich najważniejszych formalności związanych z zatrudnieniem.

Warto przy tym podkreślić, że praca stała to dobre rozwiązanie dla pracowników, którym nie tylko zależy na poczuciu stabilności, lecz także, którzy wiedzą już, w jakim kierunku chcą się rozwijać. W Randstad zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każda poszukująca stabilizacji osoba ma sprecyzowany plan na siebie. Dlatego też pomagamy również kandydatom w odpowiednim zorganizowaniu ich przyszłej kariery. Doskonale wiemy, jak wyglądają realia rynku pracy, dlatego służymy radą odnośnie kursów i szkoleń, które są mile widziane przez pracodawców, a także doradzamy, w jaki sposób najlepiej umacniać swoją pozycję zawodową. Mogą się więc do nas zgłosić również ci pracownicy, którzy nie zdecydowali się jeszcze na podjęcie stałej pracy lub zmianę obecnego zatrudnienia, jednak chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat dostępnych możliwości, a także tego, jak wygląda rynkowa sytuacja.

Co ciekawe, praca stała przez agencję Randstad dostępna jest także dla świeżo upieczonych absolwentów szkół. Zarówno my, jak i współpracujące z nami firmy jesteśmy otwarci na młodych pracowników, ponieważ cenimy sobie ich świeże spojrzenie na świat. Dzięki skorzystaniu z naszych usług mogą oni rozpocząć pracę w przedsiębiorstwach, które dadzą im szansę nie tylko na zdobycie doświadczenia, lecz także konkretnych kompetencji i kwalifikacji.

Zobacz również: Na jakie umiejętności w CV zwraca uwagę pracodawca?

Stała praca za granicą przez agencję – co warto wiedzieć?

Osobną kwestią jest praca stała za granicą. Pod tym względem również zapewniamy kompleksową pomoc. W Randstad pomagamy zatem nie tylko w załatwieniu wszystkich formalności, lecz także w organizacji samego wyjazdu. Często gwarantujemy m.in. transport, zakwaterowanie czy opiekę polskojęzycznych koordynatorów. Stała praca za granicą przez agencję jest po prostu bardziej bezpieczna i komfortowa.Warto wiedzieć: Pytania i odpowiedzi dotyczące pracy za granicą

oferty pracy stałej

znajdź nową pracę