Współczesny rynek pracy daje wiele możliwości. Dobrym i zyskującym coraz większą popularność sposobem podjęcia stałej pracy zarówno w kraju, jak i za granicą jest zatrudnienie przez agencję pracy, taką jak Randstad. W Randstad nie tylko łączymy ze sobą pracodawców i pracowników, lecz także wspieramy kandydatów podczas planowania ich przyszłej kariery zawodowej. Zatrudnienie przez agencję taką jak Randstad pozwala również na zdobycie stałej posady, a nie tylko tymczasowej.

Na czym polega zatrudnienie przez agencję pracy i co warto wiedzieć na ten temat?

 

Agencja zatrudnienia, taka jak Randstad, pomaga jednocześnie pracodawcom i potencjalnym pracownikom. Z perspektywy osób szukających pracy skorzystanie z takich usług jest wyjątkowo korzystne. Nasza agencja ma doskonałe rozeznanie w sytuacji, która panuje na lokalnym rynku pracy. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedsiębiorstwami w różnych regionów, dlatego dobrze wiemy, czego potrzebują pracodawcy i jakich kompetencji oczekują od pracowników. Znamy więc panujące trendy, dzięki czemu możemy przekazać tę wiedzę kandydatom poszukującym zatrudnienia, co pozwala im na rozsądne zaplanowanie swojej kariery w zgodzie z aktualnymi tendencjami. 

Co ważne, do naszej firmy mogą zwrócić się osoby, które aktywnie poszukują nowego zajęcia oraz takie, którym zależy głównie na lepszym rozeznaniu w swojej sytuacji dotyczącej życia zawodowego. Warto więc wiedzieć, jakie realne możliwości daje zatrudnienie przez agencję pracy.

Male blue-collar worker operating a device. Caucasian man. Looking at a display with buttons and switches. Tech environment. Primary color yellow. Secondary color blue.
Male blue-collar worker operating a device. Caucasian man. Looking at a display with buttons and switches. Tech environment. Primary color yellow. Secondary color blue.

Zatrudnienie przez agencję pracy – na jakie oferty można liczyć?

 

Zatrudnienie przez agencję pracy zazwyczaj kojarzy się z zajęciem tymczasowym. I faktycznie, w Randstad proponujemy wiele ofert objęcia stanowiska na czas określony. Wówczas umowę podpisuje się na kilka miesięcy, a czasem nawet tylko kilka tygodni lub dni. To jednak dobre rozwiązanie dla osób, które szybko potrzebują nowej pracy, chcą dorobić sobie do domowego budżetu lub zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe.

Warto wiedzieć: Pierwsza praca po studiach – jak ją znaleźć?

Jednak nie jest to jedyna dostępna możliwość. Randstad oferuje bowiem również zatrudnienie na stałe przez agencję. Ogłoszenia z ofertami pracy stałej można bez trudu znaleźć na naszej stronie randstad.pl. Pochodzą one od wielu pracodawców z różnych stron Polski, a także zza granicy, co daje naprawdę szerokie możliwości wyboru.

Co istotne, oferty zatrudnienia przez agencję pracy na stałe dotyczą wielu różnorodnych stanowisk z rozmaitych branż. Dzięki Randstad rozwój zawodowy jest możliwy w takich sektorach, jak chociażby produkcja, logistyka, mechanika, transport, obsługa klienta, HR, finanse, IT, marketing czy sprzedaż. Daje to ciekawe perspektywy dla wielu osób, biorąc pod uwagę kierunek ich kształcenia, zainteresowania czy doświadczenia zawodowe.

mamy dla Ciebie oferty pracy stałej

Pomożemy Ci znaleźć pracę stałą w mgnieniu oka. Nie czekaj i sprawdź aktualne oferty pracy stałej!

aktualne oferty pracy

Na czym polega zatrudnienie przez agencję pracy?

 

Zastanawiając się, na czym polega zatrudnienie przez agencję pracy, warto wiedzieć o kilku najważniejszych kwestiach. Po pierwsze, jako Randstad pełnimy rolę łącznika między pracownikami a docelowymi pracodawcami.

Warto wiedzieć: Czym jest zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej? Wady i zalety rozwiązania.

Warto przy tym podkreślić, że w przypadku pracy na stałe agencja pracy Randstad stanowi nie tylko pomoc dla pracodawcy w znalezieniu najodpowiedniejszego pracownika. Nasze działanie obejmują także m.in.: 

  • wsparcie w załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem (zarówno z perspektywy pracodawcy, jak i pracownika),
  • kompleksową pomoc w budowaniu przemyślanej kariery zawodowej kandydatów (analiza mocnych stron, pomoc w określeniu ścieżki zawodowej oraz szeroko rozumiane doradztwo w zakresie wiedzy rynkowej i aktualnej sytuacji na lokalnym rynku pracy)

Podjęcie współpracy z Randstad może więc okazać się bardzo korzystne.

Jakie zalety ma wsparcie agencji w poszukiwaniu stałego zatrudnienia?

 

Poszukiwanie stałego zatrudnienia przez agencję to często bardzo dobre rozwiązanie. W Randstad mamy świetne rozeznanie rynku pracy i współpracujemy ze znanymi oraz godnymi zaufania pracodawcami, co ułatwia kandydatom dotarcie do ciekawych stanowisk w profesjonalnym środowisku zawodowym. Co ważne, ogłoszenia o pracę kierowane są również do osób od razu po szkole, które jeszcze nie mają bogatego doświadczenia. Wówczas możliwe jest podjęcie zatrudnienia przez agencję w firmach, które są otwarte na młodych ludzi i oferują im możliwość bieżącego podwyższania kwalifikacji. 

Niewątpliwą zaletą jest także to, że jako agencja pracy ułatwiamy załatwienie wszystkich kwestii formalnych związanych z podpisaniem umowy. Ponadto pomagamy kandydatom w lepszym zaplanowaniu przyszłej kariery zawodowej, udzielając im pełnego wsparcia nie tylko na etapie samej rekrutacji, lecz także już wcześniej. W praktyce pracownicy zgłaszający się do Randstad mogą więc m.in. dowiedzieć się, co zrobić, by dobrze wpisywać się w potrzeby rynku, oraz jakie kursy czy szkolenia mogą im pomóc w umacnianiu ich pozycji zawodowej. Dlatego też do Randstad zwracają się nie tylko osoby, które aktualnie poszukują nowego zajęcia zarobkowego, lecz także ci, którzy po prostu chcą być na bieżąco z najnowszą wiedzą dotyczącą świata pracy.

oferty pracy stałej

znajdź nową pracę