warunki pracy, benefity i zarobki magazyniera

w 4PX Express

  • otrzymujesz atrakcyjną stawkę godzinową – 24 zł brutto + 10% premii za wyniki i obecność czyli nawet 26,40 zł brutto/h, co oznacza, że przy tej stawce godzinowej zarobisz od 4000 do 4400 zł brutto miesięcznie
  • pracujesz przez 5 dni w tygodniu – praca planowana jest od poniedziałku do niedzieli, ale nie martw się, nie każda sobota i niedziela w miesiącu będzie dla Ciebie pracująca, a grafik otrzymasz z wyprzedzeniem na cały miesiąc z góry
  • pracujesz w systemie 2-zmianowym – I zmiana trwa od 06:00 do 14:00, II od 14:00 do 22:00
  • korzystasz z BEZPŁATNEGO dojazdu do pracy – z Gorzowa Wlkp., Świebodzina, Międzyrzecza, Pniew, Międzychodu, Nowego Tomyśla, Sierakowa i okolic - nie masz pewności, że z Twojej miejscowości jest zorganizowany dojazd – zadzwoń, wszystko wyjaśnimy
  • pracujesz w oparciu o umowę o pracę tymczasową – umowę przedłużamy cyklicznie, szukamy osób do stałej współpracy, od umowy odprowadzamy  składki ZUS, masz prawo do płatnego urlopu, publicznej opieki zdrowotnej i wynagrodzenia chorobowego

sprawdź rozkład jazdy darmowego transportu do pracy

zadania magazyniera

oraz oczekiwania pracodawcy

zadania

  • przyjmowanie towaru do magazynu – pracujemy z odzieżą, obuwiem i galanterią,
  • rozkładanie towaru na półki w magazynie – magazyn jest duży i wymaga przemieszczania się po nim pieszo przez 8h,
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki – musisz być osobą skrupulatną, która wystrzega się pomyłek,
  • pracowanie ze skanerem – jeżeli obsługujesz na co dzień smartphone przyswojenie obsługi skanera nie powinno przysporzyć Ci trudności,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego – przyda się podstawowa znajomość jego obsługi.

oczekiwania

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym – I zmiana trwa od 06:00 do 14:00, II od 14:00 do 22:00