warunki pracy, benefity i zarobki magazyniera

w 4PX Express

  • stawka godzinowa 24 zł brutto + 10% premii
  • praca od 07:00 do 15:00 przez 5 dni w tygodniu, od 1 października praca w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22
  • bezpłatny dojazd do pracy z: Gorzowa Wlkp., Świebodzina, Międzyrzecza, Pniew, Nowego Tomyśla i okolic
  • pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kin, sklepów, restauracji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy)
  • perspektywa długotrwałej współpracy

sprawdź rozkład jazdy darmowego transportu do pracy

zadania magazyniera

oraz oczekiwania pracodawcy

zadania

  • przyjmowanie towaru do magazynu (odzież, obuwie, galanteria),
  • rozkładanie towarów na półki magazynu,
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • praca ze skanerem,
  • kontrola jakości produktów,
  • wprowadzanie danych do systemu.

oczekiwania

  • gotowość do pracy w godz. 7:00 -15:00; od 1 października w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22