najważniejsze informacje o pracy za granicą.

oferty pracy tutaj

najważniejsze informacje:

fakty

 • Rozpoczęcie działalności w 2010r.
 • Od początku naszej działalności wysłaliśmy za granicę ponad 5 000 osób.
 • Posiadamy oferty pracy na produkcję/magazyny oraz dla specjalistów z różnych dziedzin (m.in. branża produkcyjna, budowlana, HoReCa).
 • Współpracujemy wyłącznie z lokalnymi przedstawicielstwami holdingu Randstad (Randstad, Tempo-Team oraz Yacht), które mieszczą się w większości Państw Europy Zachodniej i Północnej.
 • Nasze oferty obejmują obecnie takie kraje jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy, Szwajcaria, Norwegia, Finlandia oraz Irlandia.
 • W 2018r. wysłaliśmy ponad 1700 osób do pracy za granicę.
 • Obecnie współpracujemy z ponad 10 przedstawicielstwami holdingu Randstad w wielu krajach Europy Zachodniej oraz w Skandynawii.
 • Codziennie do Państwa dyspozycji pozostaje zespół 10 specjalistów ds rekrutacji zajmujących się pracą za granicą.
 • Każdego dnia wykorzystujemy najbardziej zaawansowane narzędzia rekrutacyjne do ułatwienia procesu wyjazdu za granicę.

"W wakacje 2018 roku chcieliśmy z kolegami wybrać się do pracy do Holandii. Zwróciliśmy się z pomocą do firmy Randstad, co okazało się bardzo dobrą decyzją. Miła i bardzo pomocna obsługa. Zawsze można było liczyć na dobrą radę od nich. Znaleźli nam bardzo dobrą ofertę, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Wróciliśmy szczęśliwi i gdybyśmy mieli kiedyś jeszcze wyjeżdżać to bez wątpienia zwrócimy się do Randstadu."

Rafał B., Lublin

"Razem z koleżankami współpracuję z agencją pracy Randstad, dzięki której wyjechałyśmy do pracy, do Holandii. Było to nasze pierwsze doświadczenie z pracą za granicą. Zarówno z pracy jak i z warunków mieszkaniowych byłyśmy zadowolone. Wszystko było zgodnie z podpisaną umową. Bardzo polecamy każdemu, kto szuka pracy za granicą."

Paulina, Adriana, Wiktoria

“Pracowałam przez tę agencję 2 razy i jestem bardzo zadowolona z znalezionej dla mnie pracy. Wszystko odbywało się szybko sprawnie, udzielano mi odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania (a było ich bardzo dużo). Więc współpracę wspominam bardzo dobrze i na pewno jeszcze skorzystam z oferty agencji.”

Natalia

oferty pracy

 • Stanowiska bez wymaganego doświadczenia i konkretnych umiejętności: pomagamy w wypełnieniu wszystkich formalności, organizujemy wyjazd (w przypadku wyjazdu do Holandii - praca przy produkcji i w magazynie - kandydaci mogą wyjechać naszym transportem.

  oferty pracy
 • Rekrutacje pracowników technicznych: pomagamy w nawiązaniu współpracy z najlepszymi firmami na rynku zagranicznym, na miejscu zapewniona jest opieka koordynatorów / konsultantów.

  oferty pracy
biura Randstad Polska praca za granicą

nasze biura w Polsce

Masz pytania? Chciałbyś otrzymać oferty pracy za granicą? Zapraszamy do kontaktu.

Szczecin, tel. 665-305-401
Toruń, tel. 504 144 059
Lublin, tel. 501 324 456
Kielce, tel. 693 002 039
Kraków, tel. 697 102 609
Katowice, tel. 661 42 22
Opole, tel. 693 470 594
Rzeszów, tel. 501 331 862, 605 124 649
Tychy tel. 697 970 457

Nie znalazłeś na liście swojego miasta? Wybierz te najbliższe Wybierz najbliższe Twojemu miejscu zamieszkania.